12 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru41 cm
Výška řezu20 - 100 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu52 l
Pohon3,5 km/h

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Benzínová sekačka RM 443 T: díky pohonu kol je obzvláště obratná pro člrnizé zahrady

S obratnou sekačkou STIHL RM 443 T mohou hobby zahrádkáři snadno udržovat středně velké a nepravidelně tvarované zahrady. Záběr sečení 41 cm, hladce se pohybující kola a lehký polymerový kryt zajišťují vysokou manévrovatelnost. Jednorychlostní pohon kol oceníte zejména na trávnících se sklonem nebo při sečení větších zelených ploch. Motor můžete nastartovat s minimální námahou díky funkci snadného startování. Díky standardní výbavě s více noži, integrovanou funkcí mulčování a bočním výhozem je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu tak můžete přímo zachytit do sběrného koše, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu. 

Výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické sečení. Centrálně umístěná funkce sedmistupňového nastavení výšky sečení se snadno používá a umožňuje nastavení výšky sečení od 20 mm do 100 mm. Sběrný koš na trávu o objemu 52 l se sklápí pro obzvláště rychlé a snadné vyprazdňování a je vybaven indikátorem stavu naplnění, který vám ukáže, kdy je třeba posekanou trávu vysypat.

Servis a tipy