43 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem98 cm³
Výkon5 kW
Hmotnost11,7 kg
Hladina akustického tlaku101 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu113 dB(A) 1)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

TS 700: Mimořádně silný rozbrušovací stroj o výkonu 5,0 kW (350 mm)

Benzínový rozbrušovací stroj STIHL TS 700 s řezným kotoučem ze syntetické pryskyřice o průměru 350 mm, například s řezným kotoučem STIHL ze syntetické pryskyřice v kombinaci s ocelí, je velmi výkonný nástroj pro profesionály. Se svým výkonným motorem STIHL 2-MIX je rozbrušovací stroj TS 700 vhodný všude tam, kde charakter a tloušťka materiálu vyžadují jeho vysoký výkon. Motorový rozbrušovací stroj lze vést rukou. Ergonomická oblouková rukojeť zajišťuje bezpečný úchop přístroje. Pro profesionální použití ve stavebnictví nebo při stavbě silnic se doporučuje používat stroj také v kombinaci vodicím vozíkem STIHL FW 20, který umožňuje přesnější řezy a delší řezné vzdálenosti.

Systém STIHL ElastoStart v kombinaci s dekompresním ventilem umožňuje startovat benzínový rozbrušovací stroj STIHL TS 700 s minimálním úsilím. Systém proti vibracím STIHL chrání při práci vaše svaly a klouby.

Přípojka vody pro smáčení řezného kotouče je umístěna tak, aby zvýšila vaši efektivitu při práci. Díky dlouhodobému filtračnímu systému a kompenzátoru se prodlužuje interval čištění, a tím i interval práce s přístrojem STIHL TS 700 bez přerušení. Poloautomatické napínání řemene dokáže prodloužit životnost řemene a ložisek.

Servis a tipy