Try Before Buy: aku na zkoušku

Try Before Buy

Láká vás akumulátorová technika, ale zatím si nejste jistí, zda je pro vás vhodná? Právě vám je určena nová služba Try Before Buy. Vyzkoušejte si akumulátorové stroje STIHL bez závazků ještě před nákupem a nechte se ohromit jejich vlastnostmi.

 

Co je Try Before Buy?

Seznam strojů k zapůjčení

Seznam prodejců

 

Vyzkoušejte zahradní nářadí STIHL v rámci služby TRY BEFORE BUY.

Rádi byste si koupili nové zahradní zařízení, ale pořád si nejste jistí, který model je pro vás vhodný? Try Before Buy umožňuje zákazníkům vyzkoušet si vybrané aku produkty bez nutnosti nákupu. Jak na to?

AP-systém TBB


Akumulátorový systém STIHL

Už bezmála 100 let je společnost STIHL lídrem technologického pokroku v oblasti lesní a zahradní techniky. STIHL byl od počátku u vývoje motorových benzínových pil a neustále přináší vlastní inovativní řešení. Akumulátorová technika je tichá, snadno ovladatelná, intuitivní a vhodná jak pro použití na zahradě, tak při péči o lesy nebo veřejnou zeleň. Představuje moderní řešení pro všechny, kteří hledají vysoce výkonné, ale i ekologické řešení. A skrze naši speciální akci bychom ji chtěli představit i vám.

Díky Try Before Buy si můžete vyzkoušet produkty ze 2 řad – AK-Systému a AP-Systému. Čím jsou speciální? Akumulátor z dané řady můžete využít k pohonu všech strojů v rámci konkrétního systému. Jeden akumulátor, celá řada možností!

TBB

Seznam strojů k zapůjčení

Seznam prodejců zapojených do Try Before Buy

Zjistěte více o akumulátorových technologiích STIHL

Dokumenty ke stažení

TBB