5 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HLA 56: Zahradní nůžky bez akumulátoru a nabíječky

Lehké akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HLA 56 jsou ideální pro stříhání vyšších živých plotů, keřů a půdopokryvných rostlin na zahradě u domu a v prostředí s přísnějšími hlukovými limity. Nůžky STIHL HLA 56 pracují s lithium-iontovými akumulátory ze systému STIHL AK.

Díky ergonomicky optimalizované ovládací rukojeti máte všechny ovládací prvky bezpečně po ruce. Celoobvodová rukojeť navíc usnadňuje manipulaci s aku nůžkami na živé ploty STIHL HLA 56 i ve stísněných prostorách. Jednostranně broušené nože ve tvaru kapky, které drží větve v žacím noži, umožňují vysoký řezný výkon. Pomocí nastavení úhlu nožů bez použití nářadí můžete snadno nastavit úhel čepele o 135° v rozsahu od -45° do +90° pro horní a boční řezy. Přišroubovaný kryt slouží k ochraně žacího ústrojí při práci v blízkosti země.

Díky dělené násadě můžete celkovou délku zkrátit z 210 cm na 115 cm pro snadnou přepravu a prostorově úsporné uložení nůžek na živý plot na nástěnném držáku.

Akumulátorové nůžky na živý plot HLA 56 mají řeznou délku 45 cm.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

 • Bez akumulátoru a nabíječky
 • Výbava a funkce

  V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

  Tlačítkový mechanizmus pro změnu úhlu sklonu nožů
  Tlačítkový mechanizmus pro změnu úhlu sklonu nožů
  Intuitivní ovládací rukojeť
  INTUITIVNÍ OBSLUHA
  Dělitelná nosná trubka
  DĚLITELNÁ HŘÍDEL

  Technické údaje

  Hladina akustického tlaku77 dB(A) 1)
  Řezná délka47 cm
  Jmenovité napětí36 V
  Hmotnost3,8 kg
  Hladina akustického výkonu88 dB(A) 1)

  Servis a tipy