Nůžky na živé ploty

FilterIconFiltrovat

Příslušenství

STŘÍHÁNÍ ŽIVÝCH PLOTŮ S OSVĚDČENOU KVALITOU STIHL

Ať už se jedná o údržbu parků, krajiny nebo soukromé zahrady: profesionálové i hobby zahrádkáři ocení promyšlenou technologii a vysoký výkon našich nůžek na živý plot.

ŽIVÉ PLOTY A KEŘE SNADNO UPRAVÍTE POMOCÍ NAŠICH ZAHRADNÍCH NŮŽEK NA ŽIVÉ PLOTY

V rozsáhlém sortimentu nůžek na živý plot a nůžek na větve STIHL naleznete vhodný nástroj pro každé použití, bez ohledu na požadovaný výkon nebo délku řezu. A je jedno, o jaký druh dřeva se jedná. Nůžky přesvědčí při péči o živé ploty svým promyšleným vybavením, snadnou manipulací a vynikajícím výkonem: pro horizontální nebo vertikální střih i pro všechny ostatní úkoly.

STŘÍHÁNÍ, ŘEZÁNÍ A ÚDRŽBA ŽIVÝCH PLOTŮ S NŮŽKAMI STIHL

Aby živé ploty rostly hustě a rovnoměrně, je třeba je alespoň jednou ročně komplexně zastřihnout. Nezapomeňte, že intenzivní stříhání živých plotů by se mělo provádět v zimním období. Jednak proto, že keře ještě nezačaly rašit, a také proto, že v teplém období hnízdí v živých plotech ptáci. Tvarovací a udržovací řez lze naopak provádět pečlivě v průběhu celého roku. Před stříháním živých plotů nezapomeňte zkontrolovat, zda se v jejich listí nenachází hnízda ptáků. Pokud ano, jednoduše odložte údržbu zeleně na pozdější dobu.

ROZŠIŘTE SVŮJ DOSAH

Pokud jde o stříhání obzvláště širokých nebo dlouhých keřů a živých plotů, doporučujeme prodloužené nůžky na živé ploty STIHL. Jejich teleskopická rukojeť vám umožní větší dosah a navíc díky otočné liště můžete vždy nastavit úhel oboustranně broušených nožů tak, abyste dosáhli čistých řezů. Díky tomu se váš stroj vždy přizpůsobí vašim požadavkům, ať už na zahradě nebo při údržbě krajiny.

BENZÍNOVÉ, AKUMULÁTOROVÉ NEBO ELEKTRICKÉ?

Každá motorová jednotka STIHL má své zvláštní výhody – v závislosti na druhu práce. Před nákupem se proto nejprve důkladně seznamte se svými specifickými potřebami, abyste si byli jisti, který praktický pomocník je pro vaše účely ten pravý. U nůžek na živý plot STIHL si můžete vybrat ze tří různých typů pohonu: naše benzínové stroje jsou díky svému vysokému výkonu vhodné pro profesionální stříhání velkých a hustě rostlých živých plotů. Výkonné benzínové nůžky na živý plot se snadno a příjemně ovládají za každé situace. To zajišťuje nejen multifunkční rukojeť, ale také mimořádně lehký motor.

Akumulátorové nůžky na živý plot jsou obzvláště tiché, snadno ovladatelné a zároveň výkonné. Díky nízké hlučnosti jsou ideální pro práci v blízkosti domova nebo v oblastech citlivých na hluk, jako jsou obytné komplexy, nemocnice, dětská hřiště nebo sportovní a parkové plochy.