14 070,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Celková délka330 cm
Řezná délka50 cm
Jmenovité napětí36 V
Hmotnost4,8 kg
Hladina akustického tlaku80 dB(A) 1)

HLA 86: Akumulátorové prodloužené nůžky HLA 86: Optimální dosah díky teleskopické hřídeli

STIHL HLA 86 jsou akumulátorové nůžky na živý plot s celkovou délkou až 330 cm, které se skvěle hodí k údržbě vysokých živých plotů, keřů a přízemní vegetace. Profesionály v zahradnictví i v komunálních službách zaujme zejména vysoká úroveň ergonomie díky čtvercové teleskopické hřídeli se sníženou hmotností. S aku nůžkami na živé ploty můžete bez použití nářadí zvýšit dosah celkem o 70 cm. Oboustranně broušené nože zajišťují čistý střih. Nůžky jsou navíc poháněny EC motorem, který pracuje tak tiše, že můžete pracovat i v oblastech citlivých na hluk, jako jsou obytné čtvrti.

Nastavitelnou lištu s noži lze složit rovnoběžně s hřídelí pro snadnou přepravu. Celkem můžete řezný nástroj nastavit až o 115° (-45° až +70°). Ovládací rukojeť je vybavena samočinnou aretační páčkou a mohou ji používat praváci i leváci. Abyste mohli vždy efektivně pracovat, je rukojeť vybavena ochranou proti sklouznutí.

Všechny akumulátorové stroje STIHL AP-Systému jsou určeny pro profi uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých podmínkách. U stroje HLA 86 byla ochrana proti stříkající vodě prověřena v interních testech a také certifikována na stupeň krytí IPX4.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

HLA 86

Servis a tipy