11 340,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HLA 66: Lehké akumulátorové nůžky

Pro vysoké živé ploty, keře a křoviny jsou určeny lehké akumulátorové nůžky STIHL HLA 66. Profesionálové v zahradnictví i v komunálních službách je mohou použít také pro snadné zastřihávání rostlin v blízkosti země.

Vysoce kvalitní EC motor aku nůžek velmi rychle zrychluje oboustranně broušené nože a výsledkem je čistý střih. Motor je navíc tak tichý, že můžete pracovat i v oblastech citlivých na hluk, například v obytných čtvrtích.

Lištu nože lze nastavit až do úhlu 115° (-45° až +70°). Díky tomu můžete nastavitelnou lištu složit rovnoběžně s hřídelí pro snadnou přepravu. Ovládací rukojeť má mimořádně ergonomický design a je vhodná pro praváky i leváky. Ovládací rukojeť je rovněž vybavena samočinnou aretační páčkou. Akumulátorové nůžky na živý plot HLA 66 jsou vybaveny kulatou rukojetí, která maximalizuje manévrovatelnost ve stísněných prostorech.

Všechny akumulátorové přístrojesystému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

HLA 66

Technické údaje

Celková délka205 cm
Schalldruckpegel80 dB(A) 1)
Hmotnost bez akumulátoru3,8 kg
Řezná délka50 cm
Řezná délka26 mm

Servis a tipy