2 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

HSA 26: Univerzální akumulátorové nůžky na křoviny

Akumulátorové nůžky na keře STIHL HSA 26 jsou vhodné pro soukromé účely k provádění různých stříhacích a řezacích prací na zahradě, a to i na místech s přísnějšími hlukovými limity. Nůžky na živý plot můžete použít k údržbě menších stálezelených živých plotů a drobnolistých okrasných dřevin, jako jsou zimostrázy, nebo ke stříhání a úpravě okrajů trávníku.

Aku nůžky na keře STIHL HSA 26 ze systému AS jsou vybaveny nožem na keře a nožem na trávu. S kapkovitým nožem na keře s řeznou délkou 20 cm (včetně krytu nože) a optimalizovanou geometrií nože se tenké větve spolehlivě zachytí v řezném noži. Pokud chcete stříhat trávu nebo okraje trávníku, můžete použít nůž na trávu se šířkou záběru 12 cm (včetně krytu nože) pro efektivní stříhání a zastřihování. Nože můžete měnit bez použití nářadí. Ergonomicky optimalizovaná ovládací rukojeť umožňuje bezpečnou a pohodlnou manipulaci s těmito lehkými nůžkami na keře o hmotnosti pouhých 0,8 kg (bez baterie). S volitelnou teleskopickou násadou můžete pohodlně pracovat ve vzpřímené poloze. LED indikátor stavu nabití se 4 LED diodami vám stisknutím tlačítka ukáže zbývající dobu nabíjení a výdrž.

Upozornění: Akumulátor STIHL AS 2 ze systému STIHL AS není kompatibilní s předchozím modelem STIHL HSA 25. Tento akumulátor však můžete použít i s vyvětvovací minipilou STIHL GTA 26.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

HSA 26

Technické údaje

Řezná délka20 cm
Jmenovité napětí10,8 V
Hmotnost1 kg
Hladina akustického tlaku67 dB(A)
72 dB(A)

Servis a tipy