Akumulátorový AS-Systém STIHL: Pro práci na zahradě a kolem domu

Extrémně kompaktní a praktické nářadí z AS-Systému je ideální pro drobné práce na zahradě a kolem domu. Potřebnou energii spolehlivě dodává výměnný akumulátor.

 Zařízení STIHL v AS-Systému, akumulátorová vyvětvovací minipila GTA 26, akumulátorové nůžky na keře HSA 26 a akumulátorový ruční vysavač SEA 20
Logo AS-Systému značky STIHL v podobě zelené ikony akumulátoru

STIHL AS-Systém

Je pro vás zahrada koníčkem? Potřebujete se sezónně věnovat především drobné údržbě trávníku a stromů na svém pozemku, nebo vysávání malých ploch v garáži, dílně či autě? Pak jsou pro vás zařízení AS-Systému ideální volbou.

Kompaktní akumulátorové produkty AS-Systému jsou díky mimořádně snadné manipulaci ideální pro příležitostné použití. Vzhledem ke svým malým rozměrům se také velmi snadno skladují – to jim však nebrání v tom, aby nabízely vysoký výkon a fantastickou výdrž. Energii, která pohání zařízení v AS-Systému, spolehlivě dodává lithium-iontový vyměnitelný akumulátor.

Zařízení v AS-Systému 

AS-Systém zahrnuje tři produkty: akumulátorové nůžky na keře STIHL HSA 26, akumulátorová vyvětvovací minipilu GTA 26 a akumulátorový ruční vysavač SEA 20.

Stříhání keřů akumulátorovými nůžkami na keře STIHL HSA 26

Akumulátorové nůžky na keře HSA 26

Udržujte keře a okraje trávníku v perfektní kondici pomocí HSA 26. Hbité akumulátorové nůžky na keře STIHL jsou skvělou volbou pro údržbu malých živých plotů a okrasných stromů s drobnými listy. Okraje trávníku lze rychle a přesně zastřihnout pomocí nože na trávu, který najdete v balení.

Vyvětvovací minipila STIHL GTA 26 

Vyvětvovací minipila STIHL GTA 26 nabízí pro péči o zahradu spoustu výhod, pokud jde o výkon, účinnost a manipulaci. V následujícím videu uvidíte, jaké jsou nejvýznamnější důvody pro práci s GTA 26.

Řezání dřeva živého plotu akumulátorovou vyvětvovací minipilou STIHL GTA 26

Akumulátorová vyvětvovací minipila GTA 26

Snadno použitelná minipila STIHL GTA 26 s vyměnitelným 10,8V lithium-iontovým akumulátorem je ideální pro prořezávání stromů a keřů, řezání zelených odřezků, ale také pro drobné stavební práce se dřevem.

Od vybalení po řezání větví: Jak funguje GTA 26

FSA 30

Akumulátorový vyžínač FSA 30

Díky ergonomickému designu, nízké hmotnosti a 2 akumulátorům v sadě můžete bez námahy sekat okraje trávníku. Jednoduchým stisknutím tlačítka můžete FSA 30 přeměnit  z vyžínače na nástroj pro zarovnávání okrajů trávníku – pro dokonale upravenou zahradu bez velké námahy.

HSA 40

Akumulátorové nůžky na živýc plot HSA 40

Zahradní nůžky HSA 40 nabízí vysoký řezný výkon pro dokonalé tvarování menších a středních živých plotů. V sadě se 2 akumulátory, řeznou délkou 50 cm a s nízkou hmotností tvoří ideální stroj pro každou zahradu.

Ruční vysavač STIHL SEA 20 

Pro účinný a pohodlný úklid dílny je ideální volbou ruční vysavač STIHL SEA 20. Více informací o modelu SEA 20 se dozvíte v následujícím videu.

Muž čistí strop dílny ručním akumulátorovým vysavačem STIHL

Akumulátorový ruční vysavač SEA 20

Jednoduše ovladatelný akumulátorový ruční vysavač STIHL vám ulehčí čištění malých suchých ploch a rohů. Kompaktní konstrukce, silný sací výkon a univerzální sací nástavce umožňují flexibilní použití. Díky nízké hmotnosti, pohodlné měkké rukojeti a integrovanému řešení aretace je vysavač velmi praktický a snadno se s ním manipuluje.

Příslušenství

Aby se zařízeními AS-Systému šlo všechno jako po másle, nabízí AS-Systém výběr praktického příslušenství, jako jsou akumulátory, nabíječky a další.

Příklad výdrže akumulátorů AS-Systému

Akumulátorová zařízení AS-Systému jsou nejen kompaktní a praktická, ale také odolná a výkonná.* Díky tomu jsou ideální volbou pro údržbu domu a zahrady. Upravujete živý plot, prořezáváte ovocné stromy nebo vysáváte nečistoty? Pak je tu AS-Systém, který vám v tom pomůže.

Zařízení Pracovní doba na jedno nabití akumulátoru* Příklad použití*
HSA 26 Až 110 min Při zastřihování až 30 koulí zimostrázu
HSA 30 Až 50 min Při péči o malé až středně velké živé ploty
HSA 40 Až 80 min** Při péči o malé až středně velké živé ploty
GTA 26 Až 25 min Při řezání větví (ø 4 cm) až 80 řezů
SEA 20 Až 14 min Při vysávání nečistot
FSA 30 Až 19 min** Při vyžínání nebo zarovnávání okrajů trávníku

*Uvedená provozní doba na jedno nabití akumulátoru a údaje o ploše jsou orientační hodnoty a mohou se lišit v závislosti na použití a zpracovávaném materiálu.
**Při použití sady se 2 akumulátory AS.

Další informace pro technologické nadšence