AI-Linie: Akumulátorová zařízení pro příležitostné uživatele

Snadno se používají a jsou lehké. Určené pro zahradnické práce, které chcete provádět spontánně, rychle a pohodlně: to jsou akumulátorové stroje STIHL z řady AI-Linie.

Muž před domem se zahradními nůžkami STIHL HSA 45 řady AI-Linie
Logo AI Linie

S řadou STIHL AI-Linie jste vybaveni na veškerou práci na zahradě

Řada STIHL AI-Linie usnadňuje práci na zahradě: všechna zařízení AI-Linie jsou praktická, snadno se používají a jsou navržena speciálně pro požadavky majitelů menších privátních zahrad. Akumulátorová zařízení řady AI-Linie mají vestavěný akumulátor, který lze snadno dobíjet ze zásuvky. Řadu STIHL AI-Linie tvoří 3 zařízení: akumulátorové zahradní nůžky HSA 45, akumulátorový foukač BGA 45 a akumulátorový vyžínač FSA 45.

Žena s ochrannými brýlemi stříhá rovný živý plot před domem akumulátorovými zahradními nůžkami STIHL HSA 45

Akumulátorové zahradní nůžky HSA 45

Praktické akumulátorové zahradní nůžky HSA 45 jsou ideálním zařízením pro stříhání živých plotů v blízkosti domu a úpravu keřových ploch menšího rozsahu. Váží pouhých 2,3 kg a tak je zastřihování menších keřů a živých plotů příjemné, obratné a i úplných začátečník může snadno dosáhnout skvělé výsledky. Jednostranně broušenými noži lze tenké větve stříhat opravdu precizně. Nůžky jsou přitom tiché a díky integrovanému akumulátoru je lze snadno a rychle nabíjet.

Žena v ochranných brýlích zastřihuje okraje trávníku na schodu před domem pomocí akumulátorového vyžínače STIHL FSA 45

Akumulátorový vyžínač FSA 45

Aumulátorový vyžínač STIHL FSA 45 je určen k vyžínání a začišťování trávníků a jejich okrajů. Díky integrovanému lithium-iontovému akumulátoru a hmotnosti pouhých 2,3 kg je precizní práce na okrajích trávníku a kolem překážek velmi snadná. Funkce zastřihávání okrajů funguje jak vertikálně, tak horizontálně. Díky tomu můžete hladce zastřihnout i ty nejjemnější okraje a trávník bude vypadat jako ze škatulky.

Žena v ochranných brýlích a klobouku odstraňuje listí foukačem STIHL BGA 45

Akumulátorový foukač BGA 45

Foukač STIHL BGA 45 s výkonným a přitom tichým akumulátorovým provozem je efektivním čisticím zařízením řady AI-Linie. S foukačem BGA 45 snadno zbavíte menší plochy listí a smetí. Jediné, co musíte ještě udělat sami: po použití foukače BGA 45 nahromaděné listy zlikvidovat. Foukač řady AI-Linie je obzvláště vhodný pro použití v oblastech citlivých na hluk – i přes značný foukací výkon nevytváří vysokou hladinu hluku, což ocení i Vaši sousedé.  Zařízení přitom váží pouhé 2 kg a lze jej bez problémů přenášet v ruce a používat velmi operativně. 

STIHL AI-Linie: Vaše výkonnostní výhoda

Práce na vlastní zahradě představuje pro stroj i člověka řadu výzev, a to i z hlediska výdrže. S řadou STIHL AI-Linie máte vždy po ruce to správné řešení: lehká, pohodlná a flexibilně použitelná akumulátorová zařízení s dlouhou výdrží. Se silou akumulátoru STIHL v každém případě vsázíte na spolehlivý výkon.

Výkon pod lupou: příklady plošného výkonu akumulátorů řady AI-Linie.

Zařízení Pracovní doba na jedno nabití akumulátoru* Příklad použití**
HSA 45 Až 40 minut Živý plot: až 80 m
BGA 45 Až 10 min

Plocha: až 200 m

FSA 45 Okraje trávníku: až 20 min
Trávník: až 12 min

Okraj trávníku: až 250 m

Trávník: až 50 m2

* Hodnoty jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na zpracovávaném materiálu.
**Uvedená doba provozu na jedno nabití akumulátoru a údaje o ploše jsou orientační hodnoty a mohou se lišit v závislosti na použití a na zpracovávaném materiálu.

Shrnutí: Řada STIHL AI-Linie

  • Řadu STIHL AI-Linie tvoří 3 různé stroje. Každý z nich zaujme perfektní ovladatelností, dostatečným pracovním cyklem na jedno nabití i výkonem.

  • Řada STIHL AI-Linie je vhodná zejména pro hobby zahrádkáře a pro použití na menších zahradách.