3 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Řezná délka50 cm
Jmenovité napětí18 V
Hmotnost2,3 kg
Hladina akustického tlaku75 dB(A) 1)
75 dB(A)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

HSA 45: Velmi lehké akumulátorové zahradní nůžky s dobrým výkonem

Akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 45 jsou součástí řady STIHL AI v kompaktním a ergonomickém provedení. Jako soukromý uživatel máte s těmito akumulátorovými nůžkami na živý plot k dispozici mimořádně lehký nástroj pro spontánní drobné práce na zahradě. Spolu s pevně integrovaným lithium-iontovým akumulátorem váží nůžky STIHL HSA 45 pouze 2,3 kg. Pokud zjistíte, že je úroveň nabití akumulátoru nízká, můžete jej nabít pomocí dodaného kabelu. Stav nabíjení můžete sledovat přímo na přístroji pomocí několika LED diod. Aku nůžky na živý plot STIHL HSA 45 pracují díky elektromotoru tak tiše, že s nimi můžete pracovat i v místech s přísnými hlukovými limity. Efektivní práci vám umožní také jednostranně broušený řezný nůž. Integrovaná ochrana proti pořezání přispívá k bezpečné práci a přišroubovaný vodicí kryt chrání řezací soupravu při práci v blízkosti země. Měkká rukojeť s ovládací pákou dobře padne do ruky a zajistí pohodlné ovládání. Obouruční ovládání podporuje bezpečnou práci.

Nůžky na živý plot STIHL HSA 45 mají řeznou délku 50 cm.

Nůžky na živý plot jsou vybaveny aktivačním klíčem. Ten musí být pro zahájení provozu zasunut do otvoru na klíč. Při přepravě, údržbě, opravách a skladování musí být z bezpečnostních důvodů vytažen. Aktivační klíč uchovávejte mimo dosah dětí. Další informace naleznete v návodu k použití.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

HSA 45

Servis a tipy