12 390,00 Kč
11 090,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MSA 220 C-B: Akumulátorová pila pro všestranné použití s vysokým řezným výkonem a komfortem

Výkonná akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 220 C-B s profesionální řezací soupravou je ideální pro kácení menších stromů, pro ořezávání větví, zkracování a údržbu stromů. Akumulátorová řetězová pila je dodávána s řetězem STIHL 3/8" PS3 Pro s vysokým řezným účinkem a nízkým zpětným rázem. Tento pilový řetěz s plně dlátovými zuby se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi při nasazování a vysokou kvalitou řezu. S motorovou pilou STIHL MSA 220 C-B můžete pracovat i na místech s přísnými hlukovými limity, a to jak v rámci péče o zahrady a zeleň, tak i v řemeslných provozech. Při výstavbě ze dřeva budete profitovat z tichého chodu bezemisního motoru EC s nízkými nároky na údržbu, a to i v uzavřených prostorech.

Maximálního řezného výkonu dosahuje aku pila STIHL MSA 220 díky výkonnému motoru EC v kombinaci s výkonným akumulátorem STIHL AP 300 S. Díky ergonomickému tvaru trubky rukojeti a pohodlné zadní ovládací rukojeti můžete pracovat obzvlášť pohodlně a bezpečně.

Další funkce přispívají k efektivní práci s akumulátorovou řetězovou pilou STIHL MSA 220 C-B:

Všechny akumulátorové přístrojesystému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

  • Robustní kovový zásek fixuje pilu ke dřevu a usnadňuje přesné řezy.
  • S rychlým napínáním řetězu STIHL můžete řetěz napínat bezpečně, snadno a bez použití nářadí.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Technické údaje

Délka lišty35 cm
Jmenovité napětí36 V
Hmotnost3,1 kg 1)
Systémová hmotnost3,7 kg
Hladina akustického tlaku91 dB(A) 2)

Servis a tipy