9 190,00 Kč
8 190,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Výkonná a energeticky úsporná

Ať už chcete řezat palivové dřevo, kácet ovocné stromy nebo provádět řezbářské práce: S akumulátorovou řetězovou pilou STIHL MSA 160 C-B jste ideálně vybaveni pro práci v soukromé sféřenebo v zahradnictví. Vzhledem k tomu, že motor je tichý a bezemisní, můžete tuto aku pilu používat i v místech citlivých na hluk a dokonce i v uzavřených místnostech.

Přímý přenos výkonu na pilový řetěz STIHL 1/4" PM3 a inteligentně řízené otáčky motoru zajišťují vysoký řezný výkon i při řezání silnějších větví a trámů. Díky nízkému počtu elektrických komponentů je pila i přes svůj výkon skutečně lehká.  S váhou 3,1 kg (bez baterie) lze provádět i delší pracovní úkoly a zároveň šetří vaše síly. Další vlastnosti akumulátorové řetězové pily STIHL MSA 160 C-B:

  • S rychlým napínáním řetězu STIHL můžete řetěz napnout bezpečně a snadno i bez použití nářadí.
  • Díky brzdnému systému QuickStop Super máte při práci větší bezpečnost.

Všechno akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP je určeno pro profesionální použití a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají testovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete s akumulátorovou pilou STIHL MSA 160 C-B pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Zařízení pro rychlonapínání řetězu (B)
SYSTÉM RYCHLOUPÍNÁNÍ ŘETĚZU STIHL
OVLÁDACÍ PÁKA S FUNKCÍ POTENCIOMETRU
OVLÁDACÍ PÁKA S FUNKCÍ POTENCIOMETRU
OBOURUČNÍ OVLÁDÁNÍ
OBOURUČNÍ OVLÁDÁNÍ

Technické údaje

Délka lišty30 cm
Jmenovité napětí36 V
Hmotnost3,1 kg 1)
Systémová hmotnost3,5 kg
Hladina akustického tlaku85 dB(A) 2)

Servis a tipy