17 540,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Délka lišty30 cm
Jmenovité napětí36 V
Hmotnost4,6 kg 1)
Hladina akustického tlaku77 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu93 dB(A) 2)

HTA 86: Optimální dosah s teleskopickou násadou

Akumulátorová vyvětvovací pila STIHL HTA 86 s celkovou délkou až 390 cm je cenným pomocníkem pro pohodlnou údržbu středně vysokých stromů. Profesionálové v oblasti údržby zahrad a krajiny, specialisté v lesnictví nebo v komunálních službách využijí vysokou úroveň ergonomie díky robustní čtvercové teleskopické hřídeli. Otočná svorka umožňuje podle potřeby rychle zvětšit délku hřídele až o 120 cm.

Pilový řetěz ¼" PM3 a vysoký výkon umožňují snadno provádět přesné a čisté řezy. Kvalitní EC motor v kombinaci s akumulátorem ze systému STIHL AP zajišťuje silný pohon se stálým výkonem. Pracuje tak tiše, že můžete pracovat i v místech citlivých na hluk, jako jsou obytné čtvrti.

Ergonomickou ovládací rukojeť aku pily mohou používat praváci i leváci, stejně jako integrovanou samočinnou blokovací páčku. Rukojeť s protiskluzovou ochranou zajišťuje, že můžete pracovat efektivně a bezpečně za všech okolností, dokonce i za deště. Další výhody:

  • Kryt olejové nádrže bez použití nářadí s poloprůhlednou olejovou nádrží pro rychlé doplňování oleje a neustálou kontrolu.
  • Robustní hák na větve pro zachycení uvolněných odřezků ze stromů až do výšky 5 m.

Všechno akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP je určeno i pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají testovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Servis a tipy