44 180,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem98 cm³
Výkon5 kW
Hmotnost12,7 kg
Hladina akustického tlaku101 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu114 dB(A) 1)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

TS 800: Mimořádně silný rozbrušovací stroj o výkonu 5,0 kW (400 mm)

Pokud typ a tloušťka materiálu vyžadují extrémně vysoký výkon motoru, je pro vás správnou volbou benzínový rozbrušovací stroj STIHL TS 800 se 400mm řezným kotoučem ze syntetické pryskyřice. Zejména při delším a intenzivnějším používání můžete benzínový rozbrušovací stroj TS 800 volitelně vybavit robustním diamantovým řezným kotoučem STIHL D-SB. Vysoce výkonný nástroj pro profesionální použití, jako je řezání stavební oceli, betonu, asfaltu nebo trubek, je vybaven výkonným motorem STIHL 2-MIX. Rozbrušovací stroj STIHL TS 800 je vhodný pro použití při hloubce řezu až 145 mm. Motorový rozbrušovací stroj lze vést rukou a ergonomická oblouková rukojeť zajišťuje bezpečný úchop. Pro profesionální použití ve stavebnictví nebo při stavbě silnic doporučujeme používat rozbrušovač STIHL TS 800 také s vodicím vozíkem STIHL FW 20, který umožňuje obzvláště přesné řezy a také delší řezné vzdálenosti.

Systém STIHL ElastoStart ve spojení s dekompresním ventilem umožňuje šetrné nastartování motorového rozbrušovacího stroje. Systém proti vibracím STIHL chrání při práci s motorovým rozbrušovacím strojem STIHL TS 800 také vaše svaly a klouby. Vodní přípojka pro vázání prachu na řezném kotouči díky svému umístění zvyšuje efektivitu při práci. Dlouhodobý filtrační systém a kompenzátor prodlužují interval čištění, a tím i dobu práce bez přerušení. Poloautomatické napínání řemene může prodloužit životnost řemene a ložisek.

Servis a tipy