4 690,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru33 cm
Výška řezu25 - 60 mm
Nastavení výšky sečení5-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu30 l
Pohon--

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RMA 235: Lehká a dobře ovladatelná akumulátorová zahradní sekačka

Pokud chcete sekat malé travnaté plochy na vlastní zahradě a kladete důraz na efektivní a tichou práci, pak je tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 235 s akumulátorem ze systému STIHL AK ideální volbou. Díky úspornému režimu a noži s optimalizovaným tvarem pracuje sekačka při sečení obzvlášť úsporně a efektivně.

Díky kompaktnímu polymerovému krytu a nízké hmotnosti se sekačka RMA 235 od společnosti STIHL mimořádně snadno ovládá a lze ji bez námahy přemisťovat mezi jednotlivými pracovišti. Centrální nastavení výšky sečení umožňuje zvolit požadovanou délku trávníku v 5 krocích od 25 mm do 65 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 30 l u akumulátorové sekačky RMA 235 je konstruován tak, abyste jej mohli snadno vyprázdnit. Coby akumulátorová sekačka je RMA 235 mimořádně tichá a bez emisí. Její lehká a kompaktní konstrukce a sklopné držadlo jsou zárukou toho, že pro skladování budete potřebovat jen minimum místa.

Náš přehled výdrže akumulátoru a doby nabíjení STIHL ukazuje, jak velkou travnatou plochu můžete posekat na jedno nabití akumulátoru a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

Servis a tipy