19 230,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Max. průměr větvíaž 40 mm
Jmenovitý výkon3000 W
Jmenovité otáčky pracovního nástroje2810 ot/min
Jmenovité napětí400 V
Žací nástrojMulti-Cut 355

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

GHE 375: Kombinovaný drtič s technologií změny směru otáčení

Téměř každou sezónu stojí zahradníci a odborníci na péči o zeleň před tímto úkolem: zpracování odřezků, které vzniknou při údržbě zeleně. Pro profesionální použití nabízí výkonný elektrický drtič STIHL GHE 375 se silnoproudým motorem rychlé a především velmi flexibilní řešení díky technologii změny směru otáčení BRS: Při chodu ve směru hodinových ručiček rozdrtí ostré nože tvrdé materiály, jako jsou větve živého plotu a větvičky o tloušťce až 40 mm, na jemnou dřevní štěpku; při chodu proti směru hodinových ručiček rozmělní nože měkčí materiál na cenný kompost. Ten lze použít jako hnojivo v rámci další péče o zahradu. Směr chodu nožů u drtiče STIHL GHE 375 lze měnit jednoduchým otočným přepínačem. To znamená, že lze efektivně a v krátkém čase zpracovat velké množství tvrdých i měkkých materiálů. Drcením lze také výrazně snížit jejich objem.

Široká, hlukově izolovaná násypka lehkého elektrického zahradního drtiče GHE 375 bez námahy vtáhne i objemný materiál, jako jsou rozvětvené větve, do nožového systému se sendvičovou konstrukcí, který je navíc vybaven přídavnými noži a trhacími výstupky. Potřebnou bezpečnost zajišťuje bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému spuštění přístroje, například při čištění nebo údržbě. Široký podvozek elektrického zahradního drtiče GHE 375 od společnosti STIHL zvyšuje jeho stabilitu a transportní kola zajišťují plynulý pojezd i na nerovném terénu.

GHE 375

Servis a tipy