NAŠE PRODEJNY JSOU STÁLE OTEVŘENY

Prodejní akce

Aktuální prodejní akce STIHL

Vrchol zahradní sezóny už je sice za námi, ale právě teď nastává ten nejlepší čas, pořídit si pomocníka pro následující sezónu za atraktivní cenu! A věřte, že ho určitě rádi vyzkoušíte už letos.

Motorové pily v akci

Motorové pily v akci

Motorové pily jsou hlavním segmentem v nabídce značky STIHL už víc než 90 let, takže se můžete spolehnout, že vaše nová pila zakoupená v aktuální prodejní akci bude nejen cenově výhodná, ale především dokonalá do nejmenšího detailu!  Na vás je jen vybrat v široké nabídce tu ideální, právě pro vaše potřeby. A pokud si při výběru nejste jistí, obraťte se s důvěrou na kteréhokoliv z našich bezmála dvou set autorizovaných prodejců. Jsou to zkušení odborníci s mnoha zkušenostmi z praxe a těší se na vaši návštěvu

Drtiče a štěpkovače v akci

Drtiče a štěpkovače v akci

Opět nastává doba podzimního úklidu vaší zahrady. Pokud do této práce zapojíte nový drtič či štěpkovač STIHL, nebudete se stačit divit, s jakou lehkostí a rychlostí to letos půjde od ruky! Tito motoroví pomocníci s velkou chutí pohltí odřezky větví a další rostlinné zbytky a přemění je na ideální materiál pro kompostování či mulč.

Vysokotlaké čističe, foukače a vysavače v akci

Vysokotlaké čističe, foukače a vysavače v akci

Úklid kolem vašeho domu bude letos hračka! Pořiďte si nový vysokotlaký čistič, kterým před zimou očistíte zahradní nábytek, bazén a komunikace kolem domu. Se zahradními foukači se snadno zbavíte listí na zahradě a s vysavači suchých a mokrých nečistot nepořádku v garáži či dílně.

Vybírejte v široké nabídce cenově výhodných akčních produktů STIHL a z nezáživného dlouhého posezónního úklidu si udělejte relaxační zábavné odpoledne!

Zahradní nůžky a křovinořezy v akci

Zahradní nůžky a křovinořezy v akci

Úpravy živých plotů, zarovnání keřů a zkrocení přerostlé zeleně na Vašem pozemku je ještě před zimní sezonou pro zodpovědného zahradníka nutností. V aktuální prodejní akci STIHL je efektivní podpora v podobě nového motorového pomocníka dostupná za velmi výhodnou akční cenu.

Rozbrušovací stroje v akci

Rozbrušovací stroje v akci

Sezóna stavebních prací nemá nikdy dlouhou přestávku. Se závěrem roku je přesto čas myslet na investice do obnovy strojního parku. Nepotřebuje právě vaše stavební společnost nové rozbrušovačky za výhodnou akční cenu? Potom neváhejte navštívit nejbližšího autorizovaného prodejce STIHL a poraďte se s ním, který z modelů rozbrušovacích strojů STIHL nejlépe odpovídá požadavkům vaší firmy.

Nadělte si inteligentního robota!

Nadělte si inteligentního robota!

Udělejte si o letošních Vánocích radost a pořiďte si robotickou sekačku, která od nové sezony zcela převezme všechny vaše starosti se sekáním trávníku!

vyhledání prodejce Najděte si svého nejbližšího

prodejce!
PREG Od letošního roku jsme pro vás připravili jednu velkou novinku

chci získat rok záruky navíc!
Prospekt Akumulátorová technologie STIHL Prospekt Akumulátorová technologie STIHL

ke stažení
Energie z akumulátoru Energie z akumulátoru

Zvládne každý úkol