NAŠE PRODEJNY JSOU STÁLE OTEVŘENY

Prodejní akce

Aktuální prodejní akce STIHL

Na jaře nás na zahradě všechny čeká spousta práce. Ulehčete si ji za pomoci strojů STIHL. Právě teď jsou za výhodnější cenu.

Motorové pily v akci od 1. 4. do 31. 5.

Motorové pily v akci od 1. 4. do 31. 5.

Motorová pila rovná se STIHL. Tuhle rovnici má v hlavě řada jejich uživatelů a není divu. Bezmála sto let zkušeností a vývoje se otiskují do všech produktů, které se vyznačují spolehlivostí, kvalitní ergonometrií a bezpečností. Pily STIHL vás nezradí. Vaším jediným úkolem už je jenom vybrat si tu pravou pro svoje potřeby – ať už to bude model, s jehož pomocí si nachystáte dřevo na otop, nebo profesionální pomocník pro každodenní práci v lese. A pokud se ve výběru přece jen ztratíte, naši zkušení prodejci vás rádi navedou. 

Sekačky v akci od 1. 4. do 31. 5.

Sekačky v akci od 1. 4. do 31. 5.

Pod slovem trávník se dá představit cokoliv – rovná upravená zelená plocha, nerovný terén, kde rozhodně nerostou jen zelená stébla, i svah, do kterého se musí zabrat. Jakkoliv to může být někdy složité, dobrá zpráva je, že u značky STIHL najdete sekačku pro každý z takových trávníků. Vybírejte z benzinových, elektrických, akumulátorových i robotických variant. Řada z nich je teď za výhodnější cenu, takže určitě seženete ten správný stroj právě pro vaši zahradu.

Křovinořezy a dallší zahradní technika v akci od 1. 4. do 31. 5.

Křovinořezy a dallší zahradní technika v akci od 1. 4. do 31. 5.

Některé v minulém roce přebujely, jiné potřebují vytvarovat. Práce s keři nebo živými ploty téměř nikdy nekončí, a proto je důležité mít po ruce pomocníka, který dokáže kdykoliv zasáhnout. Pořiďte si jednoho takového se značkou STIHL. V nabídce máme nejrůznější typy a teď jsou navíc díky Jarní akci za výhodnou cenu. Po celou sezonu díky nim hravě zvládnete úpravu živých plotů, zarovnání keřů i krocení jakékoliv přerostlé zeleně.

vyhledání prodejce Najděte si svého nejbližšího

prodejce!
PREG Od letošního roku jsme pro vás připravili jednu velkou novinku

chci získat rok záruky navíc!
Prospekt Akumulátorová technologie STIHL Prospekt Akumulátorová technologie STIHL

ke stažení
Energie z akumulátoru Energie z akumulátoru

Zvládne každý úkol