Champions Trophy Marseille 2018

Stirling Hart odvezl prsten šampióna do Kanady!

Champions Trophy

Poté, co byl v loňském roce nucen zůstat těsně pod trůnem na druhém místě, Stirling Hart vyhlásil útok na vítězství ve Stihl TIMBERSPORTS® Champions Trophy 2018 v Marseille. Ve vyprodané aréně, která se nacházela ve známém městském přístavu města Marseille, se 28letý muž dostal na vrchol proti jedenácti nejlepším světovým sportovním sportovcům. V napínavém finále porazil devítinásobného mistra světa Jasona Wynyarda z Nového Zélandu, který se letos musel spokojit s druhým místem. V malém finále o bronz Mitch Argent z Austrálie porazil českého reprezentanta Martina Komárka, který byl opět nejlepším evropským sportovcem na konečném čtvrtém místě.

"V loňském roce jsem byl tak blízko k vítězství Champions Trophy - to šlo po celou dobu mojí hlavou." přiznal Stirling Hart a dodal:" Jsem nadšený, že jsem vyhrál. Už teď se ale zaměřím na další mezinárodní soutěž. Bude to trvat jen několik dní, než si užiji vítězství v Champions Trophy a pak se začnu připravovat na mistrovství světa."

European Qualifier Sittard 15. října 2017

European Qualifier Sittard 15. října 2017

Zástupci Evropy, kteří bojovali vChampions Trophy STIHL TIMBERSPORTS 2018 ve francouzském Marseille, byli vybráni třetí říjnovou neděli 2017 v nizozemském Sittardu...

Celkové výsledky závodu Champions Trophy 2018 Celkové výsledky závodu Champions Trophy 2018

Celkové výsledky (PDF, 193.3 kB)
Celkové výsledky European Qualifier Sittard 2017 Celkové výsledky European Qualifier Sittard 2017

Celkové výsledky (PDF, 152.91 kB)