6 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

VelikostL,M,S,XL,XS,XXL
Odvětrávací zipyNein
Regular FitNein
Slim FitJa
Počet náprsních kapes1

Výbava a funkce

Blůza ADVANCE X-SHELL: Barva signální oranžová/černá

S elastickými blůzami STIHL ADVANCE X-Shell budete vždy v teple – ať už pracujete v lese, jste stromolezec, zahradník nebo se staráte o zeleň, a to i v mrazivých teplotách a při náročné fyzické aktivitě. Blůzy jsou k dispozici ve střihu Slim Fit a uvnitř mají příjemně měkký fleecový materiál. Barevná tkanina je díky membráně nepromokavá a prodyšná, zatímco černé části blůzy STIHL jsou vodoodpudivé a propustné pro vzduch. Blůza ADVANCE X-Shell má ochranu proti oděru na ramenou. Náprsní kapsa na zip a vnitřní kapsa umožňují přenášet cennosti nebo smartphone.
Blůzy STIHL ADVANCE X-Shell jsou k dispozici ve dvou různých barevných variantách: Blůza ve výstražné oranžové/černé barvě má kapsu na rukávu na zip, velké logo STIHL na zádech a reflexní lemování. Perfektní viditelnosti tato blůza dosahuje díky vysokému podílu výstražné oranžové barvy a reflexním detailům. Bundu v barvě rašelina/černá se dvěma bočními kapsami včetně zipu lze velmi dobře kombinovat s ochrannými kalhotami STIHL MultiProtect HS pro práci s nůžkami na živé ploty a ochrannými kalhotami STIHL TriProtect FS pro práci s vyžínači.
Blůzy ADVANCE X-Shell lze prát v pračce na 60 °C.
Další informace:
  • Materiálové složení vnější vrstvy: 100 % polyester
  • Materiálové složení membrány: polyuretan
  • Dostupné barvy: Dvoubarevné provedení: Výstražná oranžová/černá a dvoubarevná: rašelina/černá
  • Dostupné velikosti: XS-XXL (výstražná oranžová/černá) a S-XXL (rašelinová/černá)

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí.
Blůza ADVANCE X-Shell od značky STIHL v barvě rašelinová/černá získala od Kuratoria pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s. (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.) certifikaci KWF Test. V barevné variantě výstražná oranžová/černá získala tato blůza certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).
Blůza ADVANCE X-SHELL, oranžová/černá

Servis a tipy