10 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Blůza ADVANCE X-TREEm: Oděvy vítězů Německého mistrovství v lesních pracích 2017, profesionální třída

V oblasti osobních ochranných pomůcek nastavuje STIHL s pracovní blůzou ADVANCE X-TREEm pro lesníky nová měřítka. Profesionálům nabízí mimořádně vysokou míru volnosti pohybu při práci v oblasti péče o stromy. To umožňuje především materiál strečových vložek ProElast vyvinutý exkluzivně pro značku STIHL. Blůza STIHL ADVANCE X-TREEm je k dispozici ve střihu Slim Fit. Robustní a prodyšná blůza STIHL ADVANCE X-TREEm s svými promyšlenými detaily podporuje optimální regulaci tělesné teploty. Blůza STIHL ADVANCE X-TREEm má prodyšnou ochranu proti vlhkosti, takže můžete dobře pracovat za každého počasí. Pro lepší cirkulaci vzduchu je oblast ramen z vnitřní strany opatřena distančním materiálem. V podpaží jsou nastavitelné větrací otvory na zip.

Rukávy lze zcela odepnout, čímž se z bundy stane univerzální vesta. Ramena jsou vybavena speciální ochranou proti oděru DotGrip, lokty jsou navíc chráněny proti trnům keramickým materiálem. Díky vysokému podílu výstražné oranžové barvy a reflexním prvkům je pracovní blůza výborně viditelná i za zhoršených světelných podmínek. Moderní vzhled dodává karbonové lemování vnitřních a vnějších kapes. Ve dvou náprsních kapsách, kapse na rukávu a vnitřní kapse na zip máte dostatek úložného prostoru na smartphone nebo jiné cennosti. Zip kapsy na rukávu je navíc vodoodpudivý.

Blůzu STIHL ADVANCE X-TREEm lze prát v pračce na 60 °C.

Další informace:

  • Materiálové složení vnější vrstvy: 80 % polyester, 15 % polyamid, 4 % elastan, 1 % keramika
  • Materiálové složení podšívky: 66 % polypropylen, 34 % polyester
  • Dostupná barva: dvoubarevná (černá/výstražná oranžová)
  • Dostupné velikosti: XS-XXL

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí.

Blůza STIHL ADVANCE X-TREEm získala certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Výbava a funkce

Prodyšný materiál
PRODYŠNOST
Nastavitelné ventilační otvory
NASTAVITELNÉ OTVORY VĚTRÁNÍ
Praní na 60°C
Praní na 60°C

Technické údaje

VelikostL,M,S,XL,XS,XXL
Odvětrávací zipyJa
Regular FitNein
Slim FitJa
Počet náprsních kapes2

Servis a tipy