2 290,00 Kč
2 060,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Blůza DuroFlex chrání před nepříznivým počasím

Lehká nepromokavá blůza STIHL DuroFlex vás udrží v suchu i za silného deště díky vodnímu sloupci ≥ 5 000 mm. Je vhodná pro náročné privátní uživatele i profesionály. Svrchní vrstva je nepromokavá, vysoce elastická a odolná a polyuretanová povrchová úprava vás účinně ochrání před deštěm nebo stříkající vodou, například při práci s vysokotlakým čističem STIHL nebo s rozbrušovačkou STIHL.

Díky větracím otvorům na rukávech a na přední a zadní straně je nepromokavá blůza STIHL DuroFlex prodyšná. Pevně integrovanou kapuci můžete uložit do vysokého límce této nepromokavé blůzy. Díky elastickému pásku se dokonale přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Model STIHL DuroFlex má vodotěsnou kapsu na zip na vnější straně a vnitřní kapsu. Vysoký podíl výstražné oranžové barvy zajišťuje dobrou viditelnost. Nepromokavou blůzu lze dobře kombinovat s nepromokavými kalhotami STIHL RAINTEC.

Nepromokavou blůzu STIHL DuroFlex lze prát v pračce na 40 °C.

Další informace:

  • Materiálové složení vnější vrstvy: 100 % polyester
  • Materiálové složení membrány: 100 % polyuretan
  • Dostupná barva: výstražná oranžová barva
  • Dostupné velikosti: S-XXL
  • Třída ochrany proti povětrnostním vlivům: třída odolnosti proti prostupu vody 4, třída odolnosti proti prostupu vodních par 1 (EN 343:2019)

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí.

Nepromokavá blůza STIHL DuroFlex získala certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Technické údaje

VelikostL,M,S,XL,XXL
Odvětrávací zipyNein
Regular FitJa
Slim FitNein
Počet náprsních kapes1

Servis a tipy