430,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Care & Clean Kit FS Plus: Čištění a péče o křovinořezy a vyžínače trávy

Se sadou STIHL Care & Clean Kit FS můžete snadno a rychle čistit a udržovat své strunové sekačky, vyžínače a křovinořezy STIHL. Díky tomu budou mít vaše vyžínače dlouhou životnost. V sadě STIHL Care & Clean Kit FS máte v jednom balení ty správné čisticí a ošetřující prostředky.

To vám umožní odstranit nečistoty z vašeho nářadí a zakonzervovat je pro účely uskladnění. Převodovku byste také měli pravidelně mazat, aby se co nejméně opotřebovávala. Při čištění a údržbě vyžínače nebo strunové sekačky doporučujeme používat pracovní nebo ochranné rukavice.

Jste přesvědčeni o našich vyžínačích a strunových sekačkách STIHL a rádi byste je čistili a udržovali správným způsobem a zároveň při tom ušetřili? Pak využijte náš výhodný balíček pro čištění a péči o vyžínače a strunové sekačky. Balíček zahrnuje:

  • 500 ml Varioclean: Speciální čisticí prostředek rozpouští organické nečistoty již při nastříkání na řetězy, lišty, nože a kryty strojů. Biologicky odbouratelné povrchově aktivní látky rozpouštějí pryskyřici, oleje nebo skvrny od trávy a lze je jednoduše smýt vodou.
  • 400 ml STIHL Multispray: Transparentní víceúčelový sprej bez zápachu má dvojí účinek. Jako multifunkční olej přesvědčí svými dobrými mazacími vlastnostmi. Navíc odstraňuje i odolné nečistoty a usazené částice. Zanechává také netvrdnoucí ochranný film.
  • 80 g Superlub FS: Mazivo pro výkonnostní převodovky STIHL Superlub FS je ideální pro rychle se otáčející převodovku vyžínačů STIHL. Díky své vynikající přilnavosti zůstává i v odkrytých částech převodovky a přispívá tak k minimalizaci opotřebení.
Varioclean

AQUA, DISODIUM METASILICATE, SODIUM LAURIMINODIPROPIONATE, SODIUM POLYACRYLAT

Multispray

C11-14 ALKANE, PARAFFINUM LIQUIDUM, BUTANE, PETROLATUM, PROPANE, RAPESEED OIL, ISOBUTANE, CALCIUMDINONYLNAPHTHALENESULPHONATE, OLEOYL SARCOSINE, ISOPENTANE, BHT

Servis a tipy