1 700,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Cut Kit 5: Sada vodicí lišty a pilových řetězů pro řetězové pily MS 182, MS 211 a MS 212.

I ten nejkvalitnější řetěz se pravidelným používáním otupí. Pokud nemáte během práce možnost pilový řetěz naostřit nebo pokud je třeba vyměnit celou řeznou soupravu, jsou sady Cut Kits ideálním řešením.

Se sadou STIHL Cut Kit 5 můžete aktivně zajistit, aby byl řezný výkon vaší benzínové pily STIHL MS 211, STIHL MS 211 a STIHL MS 211 trvale vysoký. Pomocí sady můžete sami a jednoduše vyměnit pilový řetěz a vodicí lištu přizpůsobené vaší řetězové pile STIHL. Při instalaci vám pomůže náš návod k výměně řezné soupravy, který je dostupný prostřednictvím QR kódu na obalu Cut Kitu.

Sada STIHL Cut Kit 5 pro řetězové pily STIHL MS 182, STIHL MS 211 a STIHL MS 212 obsahuje následující komponenty:

Lehká standardní lišta STIHL Rollomatic E, 3/8" P zajišťuje vysokou stabilitu a snížený zpětný ráz při kácení stromů, přípravě palivového nebo stavebního dřeva. Robustní pilový řetěz STIHL Picco Micro 3 (PM3) 3/8" P je pružný a zároveň nabízí vysoký řezný výkon. Díky tomu můžete s řetězovou pilou pracovat pohodlně, s nízkým zpětným rázem a nízkými vibracemi.

Tyto vyladěné Cut Kity podporují spolehlivost vaší motorové pily i při dlouhých pracovních úkonech. Využijte maximální výkon a pracujte téměř bez přerušení díky snadné a rychlé výměně celé řezné soupravy.

Cut Kid 5

Servis a tipy