12 290,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Poutka na šleJa
Slim FitJa
Regular FitNein
Počet kapes na zadní straně1
Počet kapes6

Výbava a funkce

Kalhoty do pasu ADVANCE X-TREEm: Ideální kalhoty pro stromolezecké práce na profesionální úrovni

STIHL s těmito prodyšnými a obzvláště pohodlnými kalhotami do pasu STIHL ADVANCE X-TREEm nastavuje zcela nová měřítka. Kalhoty pro práci v lese jsou vhodné zejména pro lezení a pro profesionální práci v lese a lesních porostech v extrémních podmínkách. Materiál strečových vložek ProElast vyvinutý exkluzivně pro STIHL nabízí vysokou míru volnosti pohybu a snižuje míru únavy při práci. Kalhoty do pasu STIHL ADVANCE X-TREEm jsou k dispozici v úzkém střihu Slim Fit. Díky vysokému podílu vysoce elastického materiálu ProElast kalhoty kopírují každý pohyb, dobře se přizpůsobí různým tělesným proporcím, a proto jsou stejně vhodné pro ženy i muže. Obzvláště lehký materiál AVERTIC™ pro lite, vyvinutý exkluzivně pro STIHL, je prodyšný, rychle schne a spolu s měkkou vnitřní podšívkou z mikrovlákna zajišťuje obzvláště příjemné tělesné klima i při náročné fyzické aktivitě. Pokud to nestačí, například při vysokých teplotách, můžete zajistit ještě lepší větrání pomocí větracích otvorů, jejichž míru otevření můžete regulovat pomocí zipu.

Pružné lemování s keramickou vrstvou na kolenou a ochrana proti trní ve spodní části nohavic chrání materiál kalhot před odřením a roztržením. Vysoce prodyšné kamaše lze pohodlně spojit s obuví, aby byly vaše dolní končetiny chráněny před klíšťaty. Cennosti si můžete uložit do 4 plochých kapes na zip. Zip s vnitřní spirálou je potažen tak, aby jeho funkci nemohla narušit ani ulpívající pryskyřice. Reflexní prvky a výstražná oranžová část zajišťují lepší viditelnost. Součástí balení jsou šle, které můžete připevnit k poutkům. Doporučujeme kombinaci kalhot do pasu STIHL ADVANCE X-TREEm a blůzy STIHL ADVANCE X-TREEm. Protože jako kompletní oblek je tato kombinace přizpůsobena speciálním požadavkům osob zajišťujících údržbu stromů – nejlépe se uplatní jako celek.

Kalhoty do pasu ADVANCE STIHL X-TREEm můžete prát v pračce na 60 °C.

Další informace:

  • Složení materiálu – svršek: 80 % polyester, 15 % polyamid, 4 % elastan, 1 % keramika
  • Materiálové složení podšívky: 66 % polypropylen, 34 % polyester
  • Dostupná barva: dvoubarevná (černá/výstražná oranžová)
  • Dostupné velikosti: XS-3XL
  • Hmotnost ve vel. M: 1,3 kg
  • Třída ochrany proti proříznutí: 1, provedení A (EN 381 nebo EN ISO 11393)
  • Počet vrstev: 6

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí.

Kalhoty do pasu STIHL ADVANCE X-TREEm získaly certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Servis a tipy