12 290,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Kalhoty do pasu ADVANCE X-TREEm: Ideální kalhoty pro stromolezecké práce na profesionální úrovni

STIHL s těmito prodyšnými a obzvláště pohodlnými kalhotami do pasu STIHL ADVANCE X-TREEm nastavuje zcela nová měřítka. Kalhoty pro práci v lese jsou vhodné zejména pro lezení a pro profesionální práci v lese a lesních porostech v extrémních podmínkách. Materiál strečových vložek ProElast vyvinutý exkluzivně pro STIHL nabízí vysokou míru volnosti pohybu a snižuje míru únavy při práci. Kalhoty do pasu STIHL ADVANCE X-TREEm jsou k dispozici v úzkém střihu Slim Fit. Díky vysokému podílu vysoce elastického materiálu ProElast kalhoty kopírují každý pohyb, dobře se přizpůsobí různým tělesným proporcím, a proto jsou stejně vhodné pro ženy i muže. Obzvláště lehký materiál AVERTIC™ pro lite, vyvinutý exkluzivně pro STIHL, je prodyšný, rychle schne a spolu s měkkou vnitřní podšívkou z mikrovlákna zajišťuje obzvláště příjemné tělesné klima i při náročné fyzické aktivitě. Pokud to nestačí, například při vysokých teplotách, můžete zajistit ještě lepší větrání pomocí větracích otvorů, jejichž míru otevření můžete regulovat pomocí zipu.

Pružné lemování s keramickou vrstvou na kolenou a ochrana proti trní ve spodní části nohavic chrání materiál kalhot před odřením a roztržením. Vysoce prodyšné kamaše lze pohodlně spojit s obuví, aby byly vaše dolní končetiny chráněny před klíšťaty. Cennosti si můžete uložit do 4 plochých kapes na zip. Zip s vnitřní spirálou je potažen tak, aby jeho funkci nemohla narušit ani ulpívající pryskyřice. Reflexní prvky a výstražná oranžová část zajišťují lepší viditelnost. Součástí balení jsou šle, které můžete připevnit k poutkům. Doporučujeme kombinaci kalhot do pasu STIHL ADVANCE X-TREEm a blůzy STIHL ADVANCE X-TREEm. Protože jako kompletní oblek je tato kombinace přizpůsobena speciálním požadavkům osob zajišťujících údržbu stromů – nejlépe se uplatní jako celek.

Kalhoty do pasu ADVANCE STIHL X-TREEm můžete prát v pračce na 60 °C.

Další informace:

  • Složení materiálu – svršek: 80 % polyester, 15 % polyamid, 4 % elastan, 1 % keramika
  • Materiálové složení podšívky: 66 % polypropylen, 34 % polyester
  • Dostupná barva: dvoubarevná (černá/výstražná oranžová)
  • Dostupné velikosti: XS-3XL
  • Hmotnost ve vel. M: 1,3 kg
  • Třída ochrany proti proříznutí: 1, provedení A (EN 381 nebo EN ISO 11393)
  • Počet vrstev: 6

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí.

Kalhoty do pasu STIHL ADVANCE X-TREEm získaly certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

Výbava a funkce

Prodyšná ochrana proti vlhkosti
PRODYŠNÁ OCHRANA PŘED VLHKOSTÍ
Prodyšný materiál
PRODYŠNOST
Nastavitelné ventilační otvory
NASTAVITELNÉ OTVORY VĚTRÁNÍ

Technické údaje

Poutka na šleJa
Slim FitJa
Regular FitNein
Počet kapes na zadní straně1
Počet kapes6

Servis a tipy