6 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Kožené boty DYNAMIC S3: Pro práci s motorovou pilou

Kožené boty pro práci s motorovou pilou STIHL DYNAMIC S3 s ochranou proti proříznutí lze nosit jak při práci v lese, tak na stavbě. Profesionálové i nároční soukromí uživatelé v tomto případě budou profitovat z ochrany proti proražení podrážky S3 (díky ocelové mezipodešvi) zejména při práci s motorovou pilou STIHL. Svrchní materiál těchto kožených bot DYNAMIC S3 je obzvláště vodoodpudivý a je vyroben z udržitelně činěné nubukové kůže. Tyto boty můžete snadno a pevně zašněrovat díky robustním šněrovacím prvkům s háčky a snadno se otáčejícími očky. Výrazně profilovaná, samočistící, protiskluzová podrážka a ochrana proti vyvrtnutí kotníku těchto bot pro práci s motorovou pilou vám zajistí dobrou oporu i v náročném terénu a za komplikovaných povětrnostních podmínek. Zvláště prodyšný vnitřní materiál, polstrovaný okraj kotníkové části a odpružená mezipodešev z PU zajišťují vysokou úroveň pohodlí při nošení.

Dodatečnou ochranu zajišťuje integrovaná ocelová krytka špičky, zatímco ochrana špičky odolná proti oděru a opotřebení prodlužuje životnost kožených bot pro práci s motorovou pilou. Boty DYNAMIC S3 mají vyjímatelnou ergonomickou stélku, kterou lze vyměnit za ortopedickou stélku v souladu s předpisem DGUV 112-191.

Další informace:

  • Materiál: hovězí useň
  • Dostupná barva: hnědá
  • Dostupné velikosti: 38-48
  • Hmotnost (velikost boty 42): 2,0 kg
  • Třída ochrany proti proříznutí: 1
  • Normy DIN EN ISO: 20345 S3, 17249
  • Výška kotníkové části: přibližně 20 cm

Boty pro práci s motorovou pilou získaly od Kuratoria pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s. (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.) certifikaci KWF Standard.

Kožené boty pro pro práci s mot. pilou DYNAMIC S3

Technické údaje

Výška dříku20 cm
Velikost38-48
Ocelová špičkaJa
Ocelová mezipodrážkaJa
Ochranná úroveň1

Servis a tipy