3 690,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Slim FitNein
Regular FitJa
Počet kapes na zadní straně1
Počet kapes na laclu1
Počet kapes7

Výbava a funkce

Protipořezové kalhoty s náprsenkou FUNCTION ERGO: Kvalitní oděv z vysoce odolného materiálu

S kalhotami STIHL FUNCTION Ergo jsou lesníci, majitelé lesů a pozemků dobře chráněni při příležitostných pracích kolem domu, ale i v lese a lesních porostech. Díky pohodlné a prodyšné směsné tkanině z bavlny a polyesteru jsou kalhoty vhodné pro každé roční období. Jsou k dispozici ve střihu Regular Fit. Tyto kalhoty mají také robustní nášivky na kolenou, které zajišťuje jejich odolnost. Integrovaná 8vrstvá ochrana proti proříznutí z materiálu AVERTIC™ Dura+ byla vyvinuta exkluzivně pro STIHL.

Předtvarovaná kolena a elastické vložky zvyšují pohodlí kalhot STIHL FUNCTION Ergo s ochranou proti proříznutí. Větrací otvory na zip na zadní straně nohavic zajišťují dodatečné větrání a spolu s ochranou ledvin zajišťují pohodlné nošení. Reflexní vložky kalhot STIHL FUNCTION Ergo zajišťují dobrou viditelnost. Ve dvou předních kapsách a zadní nebo stehenní kapse na zip je místo na cennosti a nářadí. Kalhoty mají další kapsu na náprsence.

Tyto kalhoty se dobře kombinují s blůzou STIHL FUNCTION Ergo. Kalhoty STIHL FUNCTION Ergo můžete navíc prát v pračce při 60 °C.

Kalhoty STIHL FUNCTION Ergo jsou k dispozici jako klasické kalhoty a kalhoty s náprsenkou.

Následující specifikace platí pro všechny kalhoty řady FUNCTION Ergo:

  • Složení materiálu – svršek: Olivově zelená/černá (65 % polyester, 35 % bavlna), reflexní oranžová (70 % polyester, 30 % bavlna).
  • Materiálové složení podšívky: 100 % polyester
  • Dostupné barvy: tříbarevná (olivově zelená/černá/výstražná oranžová)
  • Třída ochrany proti proříznutí: 1, provedení A (EN 381 nebo EN ISO 11393)
  • Počet vrstev: 8

Pro klasické kalhoty  platí:

  • Dostupné velikosti: XS-3XL, k dispozici také ve zkrácených velikostech: M-6 - XL-6, k dispozici také v prodloužených velikostech: M+6 - XL+6
  • Hmotnost (velikost M): 1,4 kg

Pro kalhoty s náprsenkou platí:

  • Dostupné velikosti: S-3XL, k dispozici také ve zkrácených velikostech: M-6 - XL-6, k dispozici také v prodloužených velikostech: M+6 - XL+6
  • Hmotnost (velikost M): 1,5 kg

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí. .

Klasické kalhoty a kalhoty s náprsenkou STIHL FUNCTION Ergo získaly certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).

FUNCTION ERGO

Servis a tipy