2 540,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Přilbová souprava ADVANCE Vent: STIHL prémiová přilbová souprava

Díky inovativní kombinaci pro ochranu hlavy v rámci přilbové soupravy STIHL ADVANCE Vent s optimálním rozložením hmotnosti získáte dokonalou ochranu. Zatímco individuálně nastavitelný chránič sluchu s hodnotou útlumu SNR 27 spolehlivě snižuje akustický tlak, kovový síťovaný obličejový štít přilby STIHL chrání před odletujícími předměty, jako jsou například třísky. Aby se zabránilo vnikání nečistot během práce, je mezera mezi kovovou mřížkou a přilbou zakryta pružným těsněním hledí.
Robustní přilbová souprava STIHL ADVANCE Vent chrání profesionální lesníky a náročné uživatele a zároveň nabízí vysoký komfort nošení. Velikost přilby STIHL lze nastavit pomocí vnitřních prvků. Větrací otvory přilby umístěné rovnoměrně po celém povrchu skořepiny zajišťují příjemné vnitřní klima při práci. Obvod hlavy u přilbové soupravy ADVANCE Vent, který lze nastavit i během nošení pomocí otočného kolečka, a výškově nastavitelné 6bodové vnitřní prvky zajišťují pohodlné nošeníReflexní nálepky po celém obvodu přilby zvyšují bezpečnost.
Jako volitelné příslušenství pro přilbu STIHL ADVANCE Vent máte k dispozici kryt proti dešti, integrované ochranné brýle, prodloužení hledí a podbradní pásek. Přilbová souprava ADVANCE STIHL Vent nabízí možnost rozšíření funkcí o volitelnou sadu mušlí pro ochranu sluchu s technologií Bluetooth®.
Další informace:
  • Materiál skořepiny přilby: ABS
  • Materiál potního pásku: funkční materiál
  • Hmotnost: 830 g
  • Ochrana sluchu: SNR 27 (H: 30, M: 25, L: 18)
  • Bezpečnostní požadavky: EN 352, EN 397, EN 1731
Přilbová souprava ADVANCE Vent získala certifikaci KWF-Profi od Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s.).
Dodržujte také bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k obsluze vašeho přístroje STIHL.
Přilbová souprava ADVANCE Vent

Výbava a funkce

VĚTRÁNÍ HELMY
VĚTRÁNÍ HELMY
Kovová mřížka
Kovová mřížka

Technické údaje

Ventilační otvoryja, nicht verstellbar
vnitřní vybavení6-Punkt
Hodnota SNR28 dB
Vysoká hodnota zvukové izolace30 dB
Střední hodnota zvukové izolace26 dB

Servis a tipy