3 080,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Popruh ADVANCE X-TREEm: optimální rozložení zátěže při extrémním zatížení

S popruhy STIHL ADVANCE X-TREEm získáte špičkový postroj, který vám jako profesionálovi pomůže při dlouhých lesnických pracích s kotoučovou pilou nebo při sečení. Popruhy STIHL poskytují vynikající komfort při nošení. Křovinořez nebo vyžínač STIHL můžete zavěsit na komfortní hák a mít maximální volnost pohybu pro bezpečnou manipulaci s přístrojem. Plynulá regulace délky zádové části lesnických popruhů pro práci v lese ADVANCE X-TREEm umožňuje dosáhnout optimálního rozložení zátěže mezi rameny a boky. Díky optimalizované ergonomii popruhy chrání vaše svaly a klouby.

V případě potřeby můžete popruhy volitelně rozšířit o batoh na nářadí STIHL ADVANCE a mít tak potřebné vybavení rychle po ruce.

Ramenní popruhy pro práci v lese STIHL ADVANCE X-TREEm můžete použít pro benzínové křovinořezy STIHL FS 89 až po benzínové vyžínače FS 561 a také pro akumulátorový křovinořez STIHL FSA 90 a akumulátorový křovinořez STIHL FSA 135. Tento popruh můžete použít také pro akumulátorový odplevelovač STIHL RGA 140.

ADVANCE X-TREEm

Servis a tipy