1 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Funkční košile ADVANCE: rychle odvádí vlhkost

Trika STIHL ADVANCE jsou vyrobena z vysoce elastických a pohodlných materiálů. Vodoodpudivý materiál na vnitřní straně a materiál absorbující vodu na vnější straně trika umožňují optimální přenos vlhkosti zevnitř ven díky přiléhavému střihu Slim Fit. Funkční trika STIHL ADVANCE rychle schnou díky bezešvým funkčním zónám. Ionty stříbra (biocidní přípravek) potlačují zápach. Vpředu je pletený motiv motorové pily.

Trika se dobře kombinují s dlouhými funkčními kalhotami . Funkční trika STIHL ADVANCE můžete prát v pračce na 60 °C.

Trika ADVANCE jsou k dispozici v provedení s krátkým i dlouhým rukávem.

Následující informace platí pro oba modely funkčních trik STIHL ADVANCE:

  • Materiálové složení: 60 % polyester, 34 % polyamid, 6 % elastan
  • Dostupné velikosti: S-XXL

Více informací o jednotlivých velikostech najdete v naší tabulce velikostí.

Funkční tričko ADVANCE s dlouhým rukávem: Izolační materiál vhodný i pro chladné dny

Triko STIHL ADVANCE ve verzi s dlouhými rukávy pro profesionály a soukromé uživatele má zip u krku a je vybaven praktickými poutky na palce na rukávech. Funkční tričko můžete nosit i v chladném období pod jiným oblečením, protože materiál izoluje a rychle schne.

Funkční triko s dlouhými rukávy STIHL ADVANCE v barvě černé získalo od Kuratoria pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s. (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.) certifikaci KWF Test.

Funkční triko s dlouhými rukávy STIHL ADVANCE ve výstražné oranžové barvě získalo od Kuratoria pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s. (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.) certifikaci KWF Profi.

Servis a tipy