1 920,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Řetězka9,32mm/3/8"
Šířka drážky1,6mm/.063"
Přípojka lišty3003
Počet zubů řetězky11
Délka lišty50cm/20"

Rollomatic ES: Pro nejvyšší profesionální nároky

Lišta STIHL Rollomatic ES splňuje nejvyšší profesionální standardy. Jako mimořádně výkonná vodicí lišta o celkové délce 50 cm je vhodná zejména pro profesionální lesnické práce a také pro záchranné práce. Díky stabilní konstrukci z vysoce kvalitní a odolné oceli vyniká tato lišta mimořádně nízkým opotřebením. Pevné a obzvláště tuhé tělo vodicí lišty je navrženo pro použití v náročných podmínkách.

Promyšlený design lišty STIHL Rollomatic ES, 3/8", 1,6 mm je propracován do posledního detailu: Díky elipticky tvarovaným, šikmo umístěným mazacím otvorům je možné dosáhnout optimálního mazacího výkonu, takže vaše vodicí lišta je obzvláště odolná a málo se opotřebovává. Proto se hodí zejména pro práce, které kladou vysoké nároky na materiál a uživatele. K této liště se hodí pila STIHL MS 462 C-M pro lesnické práce nebo pila pro záchranné složky STIHL MS 462 C-M R.

Díky uzavřenému ložisku na hvězdicovém kole je tato lišta pro motorové pily bezúdržbová, takže s lištou STIHL Rollomatic ES jste vždy připraveni k akci. Pokud by to bylo z důvodu dlouhotrvajících prací při těžbě dřeva nebo záchranných prací při vysokém zatížení nutné, můžete hlavu lišty po opotřebení kompletně vyměnit.

Rollomatic ES Führungsschiene

Servis a tipy