925,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Žací hlava PolyCut 48-2: univerzální žací nástroj pro křovinořezy STIHL

Pro snížení hlučnosti a výrazné zvýšení energetické účinnosti při sečení husté trávy křovinořezem je žací hlava PolyCut 48-2 vybavena 2 robustními plastovými noži namísto žací struny. V porovnání se sečením pomocí žací struny se při použití plastových nožů výrazně snižuje spotřeba paliva. Součástí dodávky je také 6 náhradních plastových nožů. Volitelně můžete žací hlavu STIHL PolyCut 48-2 vybavit také žací strunou o průměru 2,4 mm nebo 2,7 mm. To je vhodné zejména pro práci podél obrubníků nebo jiných překážek.

Plastové nože STIHL můžete snadno vyměnit. Po zablokování hřídele pomocí zástrčného kolíku dodaného s křovinořezem můžete odšroubovat žací hlavu a vyměnit nože křovinořezu. Pro snížení opotřebení a zvýšení výšky sečení je žací hlava STIHL PolyCut 48-2 standardně vybavena ochrannou deskou.

Žací hlavu STIHL PolyCut 48-2 lze použít s následujícími křovinořezy a vyžínači STIHL:

  • STIHL FS 311

Tuto žací hlavu můžete použít také s křovinořezy STIHL FS 160, STIHL FS 220, STIHL FS 300, STIHL FS 350 a STIHL FS 360, které již nejsou v prodeji.

Upozornění: Žací hlavy doporučujeme používat pouze se speciálním krytem nebo univerzálním krytem STIHL pro žací hlavy a kovové nástroje.

Žací hlava PolyCut 48-2

Servis a tipy