455,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

PolyCut 6-2: všestranná žací hlava pro úklidové a sekací práce v oblastech blízko domů

Privátní uživatelé ocení žací hlavu STIHL PolyCut 6-2 jako účinný univerzální nástroj pro začišťovací a plošné žací práce v okolí domu. Žací hlava je speciálně navržena pro použití s lehkými akumulátorovými a benzínovými křovinořezy STIHL.

Žací hlava PolyCut 6-2 má dva pohyblivé plastové nože. V porovnání se žacími hlavami se třemi pohyblivými noži se snižuje spotřeba energie potřebná k sečení, což vede k prodloužení doby provozu při použití akumulátorových křovinořezů. Mírně zvýšená výška sečení snižuje nežádoucí kontakt nožů se zemí, a tím i jejich nadměrné opotřebení. Velký vyžínací průměr žací hlavy STIHL PolyCut 6-2 o hodnotě 330 mm umožňuje efektivní a rychlé sekání trávy nebo sekání okrajů trávníku.

Plastové nože lze snadno a bez použití nářadí vyměnit. Žací hlavu STIHL PolyCut 6-2 můžete používat také s žacími strunami o průměru 2,0 mm a 2,4 mm, například pro vyžínání a začišťování podél okrajů trávníku nebo v rozích.

Hlava STIHL PolyCut 6-2 je vhodná jako žací nástroj pro následující benzínové křovinořezy STIHL:

  • FS 38
  • FS 40
  • FS 50

Žací hlavu PolyCut 6-2 můžete používat také s benzínovým křovinořezem STIHL FS 45 (již není v prodeji).

Žací hlava STIHL PolyCut 6-2 je vhodná také pro následující akumulátorové křovinořezy STIHL:

  • FSA 60 R
  • FSA 86 R

Žací hlava PolyCut 6-2 je kompatibilní také s kombinovaným nástrojem – kosou STIHL FSB-KM.

Upozornění: Žací hlavy doporučujeme používat pouze se speciálním krytem nebo univerzálním krytem STIHL pro žací hlavy a kovové nástroje.

Servis a tipy