8 190,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

KW-MM: Dokonalá čistota pro terasy a cesty

Válcový čistič STIHL KW-MM je jedním z praktických Multi nástrojů ze systému STIHL MultiSystem. Profesionálové i soukromí uživatelé jej používají k efektivnímu a důkladnému zametání chodníků nebo silnic. Pomocí zametacího válce lze od nečistot, písku, drobných kamínků, listí a dokonce i sněhu očistit i jiné hladké povrchy. I na travnatých plochách tak můžete zametat mokré listí nebo sníh rychle a efektivně. Válcový čistič KW-MM můžete použít pro širokou škálu aplikací v jakémkoli ročním období.
Lamely z robustní pryže zajišťují efektivní čištění. Materiál je zároveň velmi odolný a trvanlivý. Díky velké pracovní šířce 60 cm lze s válcovým čističem STIHL KW-MM rychle uklidit i rozsáhlé plochy. Zvláště praktický detail: Protiběžná rotace zametacího kartáče posouvá částečky nečistot a vody vpřed. Zametený materiál je proto vždy posouván směrem od uživatele.
Válcový čistič KW-MM jednoduše připevněte na STIHL MultiMotor MM 56, který můžete používat s různými Multi nástroji pro provádění nejrůznějších zemních prací. Nástroje lze vyměnit v několika jednoduchých krocích.
Kehrwalze KW-MM

Technické údaje

Pracovní záběr60 cm

Servis a tipy