19 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty40 cm
Zdvihový objem64 cm³
Výkon3,2 kW
Hmotnost6,2 kg 1)
Výkon na hmotnost1,9 kg/kW

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MS 391: Všestranně využitelná pila s moderní koncepcí motoru 2-MIX o výkonu 3,3 kW

Benzínová řetězová pila MS 391 pro zemědělce, řemeslníky a zahradníky kombinuje vysoký řezný výkon s komfortem. Hlavní oblasti použití jsou řezání palivového dříví, údržba krajiny a řezání stavebního dřeva. Motorová pila STIHL MS 391 zaujme výkonem 3,3 kW (4,5 k) a optimálním poměrem výkonu a hmotnosti 1,9 kg/kW. Řetězová pila je poháněna úsporným a výkonným motorem STIHL 2-MIX. Abyste mohli benzínovou řetězovou pilu nastartovat co nejsnadněji a bez námahy, je STIHL MS 391 vybavena dekompresním ventilem, který výrazně snižuje tahovou sílu na startovací lano. Mezi další vlastnosti této benzínové řetězové pily patří:

  • Olejové čerpadlo s regulovatelným množstvím oleje pro dodávku požadovaného množství oleje. Tímto způsobem lze nastavit optimalizované mazání pro velmi dlouhé řezné soupravy nebo pro velmi suché dřevo a v ostatních případech snížit spotřebu oleje. Systém STIHL Ematic zajišťuje, že každá kapka oleje je nasměrována tam, kde je potřeba.
  • Předřazený odlučovač odstraňuje hrubé částice nečistot a snižuje tak zátěž vlastního filtru. Pokud svoji pilu MS 391 dovybavíte vzduchovým filtrem HD2, získáte systém vzduchového filtru s dlouhou životností. Díky tomu můžete pracovat výrazně déle bez přerušení a snížit počet čištění filtrů.

Servis a tipy