49 690,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MS 881: Nejsilnější motorová pila na světě

S výkonem 6,4 kW (8,7 k) má STIHL MS 881 nejen nejvýkonnější motor STIHL 2-MIX ze všech řetězových pil STIHL, ale je také nejvýkonnější sériově vyráběnou řetězovou pilou na světě. Pro lesní dělníky a profesionály na pilách jsme vyvinuli tuto benzinovou řetězovou pilu, zařízení, které vás spolehlivě a účinně podpoří při kácení, zkracování a podélném řezání.

Pohodlná a bezpečná práce

I startování benzínové řetězové pily STIHL MS 881 by mělo být co nejjednodušší. Dekompresní ventil a systém STIHL ElastoStart proto výrazně usnadňují startování. Ovládání jednou pákou umožňuje ovládat všechny funkce pouze jednou rukou. Pravá ruka tak vždy zůstává na rukojeti. Systém proti vibracím STIHL účinně snižuje vibrace v místech úchopu. Tím chrání vaše svaly i klouby.

Vzduchový filtr HD2 vyrobený z polyethylenu filtruje i velmi jemný prach, a tak udržuje veškeré nečistoty mimo motor. Čištění a výměnu filtru lze provádět efektivně a bez použití nářadí. Aby se zabránilo možnému kontaktu ruky s řetězem pily nebo se zásekem, je napínací šroub pro napínání řetězu umístěn na boku. Pokud chcete motorovou pilu zastavit, stačí k tomu jediné tlačítko – tlačítko Stop. Jakmile se řetězová pila zastaví, automaticky se přesune do startovací polohy, abyste mohli řetězovou pilu STIHL MS 881 bez prodlení znovu spustit.

MS 881

Technické údaje

Délka lišty75 cm
Zdvihový objem122 cm³
Výkon6,4 kW
Hmotnost9,9 kg 1)
Výkon na hmotnost1,5 kg/kW

Servis a tipy