15 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty40 cm
Jmenovité napětí230 V
Příkon2,5 kW
Hmotnost5,7 kg 1)
Hladina akustického tlaku94 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MSE 250 C-Q: Profesionální silná 2,5kW elektrická pila

STIHL MSE 250 C-Q je nejvýkonnější elektrická řetězová pila STIHL pro stavební práce se dřevem. Výborně se hodí pro náročné práce se dřevem prováděné profesionálními řemeslníky. Je vybavena vysoce kvalitním pilovým řetězem Rapid Super 3, takže vám zaručeně poskytne vynikající řezný výkon. Řemeslníci a profesionálové tak s elektrickou řetězovou pilou STIHL MSE 250 zvládnou dokončit i ty nejnáročnější projekty.
Elektrickou řetězovou pilu lze připojit i ke slabším zdrojům napájení díky funkci pozvolného startu s omezením startovacího proudu. Abyste mohli s elektrickou řetězovou pilou STIHL MSE 250 pracovat pohodlně a dlouho, je vybavena měkkou rukojetí. Díky systému STIHL Ematic můžete pracovat obzvláště efektivně, protože řetěz pily je vždy optimálně promazán. Kromě toho zajišťuje nízkou spotřebu oleje.
Případnému poškození v důsledku přehřátí brání ochrana proti přetížení. V tomto případě se rozsvítí červená kontrolka LED. Po přibližně minutové fázi ochlazení můžete bez čekání pokračovat v práci. Mysleli jsme i na vaši bezpečnost: Brzda řetězu QuickStop Super zastaví řetěz pily v okamžiku, kdy ruka pustí zadní rukojeť.

MSE 250 C-Q

Servis a tipy