25 990,00 Kč
23 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

BT 131: Profesionální jednomužný půdní jamkovač s motorem 4-MIX®

S půdním jamkovačem STIHL BT 131 můžete vrtat otvory do země až do průměru 300 mm. Díky tomu je půdní jamkovač BT 131 obsluhovaný jednou osobou ideální pro zahradníky a osoby provádějící údržbu zeleně, v sadech a ve stavebnictví při osazování kůlů, hloubení výsadbových jam a drenážních šachet nebo odebírání vzorků půdy. Ostré vrtací hroty a vřetena s řeznými čepelemi půdního jamkovače účinně pronikají i do kamenitého podkladu.

Motor STIHL 4-MIX® zajistí výkon potřebný pro vrtání. Kromě velkého tahu a klidného chodu se také snadno udržuje, protože nevyžaduje olejový servis. Dlouhé intervaly čištění umožňuje systém vzduchového filtru s velkoplošným papírovým filtrem, který zároveň spolehlivě chrání motor půdního jamkovače STIHL BT 131.

Zemní vrták STIHL BT 131 je určen pro jednoho pracovníka. Proto má jednoruční multifunkční rukojeť, která integruje všechny ovládací prvky pro ovládání motoru do levé rukojeti. Díky tomu budete svírat jamkovač STIHL BT 131 vždy pevně v ruce. Rám rukojeti s tlumením vibrací zajišťuje, že práce probíhá s minimální námahou. Vedení jamkovače je tak klidné a přesné, protože velkoplošný opěrný polštářek se při vrtání vždy pohodlně opírá o vaše tělo. Pokud někdy narazíte na tvrdou vrstvu, brzda vrtáku QuickStop zajistí větší bezpečnost: Pokud půdní jamkovač STIHL BT 131 uvízne v zemi, dojde k aktivaci brzdy, jakmile se brzdová páka dotkne stehna uživatele. Vrták se okamžitě zastaví a lze jej snadno vykroutit ven ze země.

BT 131

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Velkoplošný opěrný polštářek
Velkoplošný opěrný polštářek
Motor 4-MIX
MOTOR STIHL 4-Mix®
Luftfilter mit hoher Standzeit
VZDUCHOVÝ FILTR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Technické údaje

Zdvihový objem36 cm³
Výkon1,4 kW
Hmotnost10 kg 1)
Hladina akustického tlaku92 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu100 dB(A) 2)

Servis a tipy