16 490,00 Kč
14 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Šířka záběru46 cm
Výška řezu20 - 100 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu52 l
Pohon2,4 - 4,2 km/h

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Benzínová sekačka RM 448 V: obzvláště všestranná pro pohodlné sečení středně velkých trávníků i ve svazích

Benzínová sekačka STIHL RM 448 V je vhodná pro práci na středně velkých travnatých plochách. Tato funkce umožňuje plynulé nastavení rychlostina řídítkách. Díky výkonnému motoru a standardní výbavě s více noži, integrovanou funkcí mulčování a bočním výhozem je tato sekačka vhodná pro sečení i mulčování. Posekanou trávu můžete buď přímo zachytit do sběrného koše, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu. 

Sekačka STIHL RM 448 V se šířkou záběru 46 cm, hladce se pohybujícími koly a robustním polymerovým krytem je vhodná zejména pro rychlou a efektivní údržbu středně velkých trávníků. Abyste dosáhli vysoce přesného sečení, můžete si pomocí centrálního sedmistupňového nastavení výšky sečení snadno nastavit požadovanou výšku sečení v rozmezí od 20 mm do 100 mm. Při používání vám pomůže sběrný koš na trávu o objemu 52 litrů, díky němuž nemusíte po sečení shrabovat posekanou trávu. Indikátor stavu naplnění vám ukáže, kdy je třeba koš vyprázdnit, zatímco praktický skládací mechanismus usnadňuje vyprazdňování. Výškově nastavitelná komfortní rukojeť zase zajišťuje pohodlné a ergonomické sečení.

Servis a tipy