24 640,00 Kč
22 140,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Plocha trávníkuaž 2000 m²
Šířka záběru48 cm
Výška řezu25 - 85 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu70 l

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RM 650 T: Funkce 3v1 k sečení, mulčování a sběru

Benzínová sekačka STIHL RM 650 T je ideální pro efektivní sekání větších trávníků na vlastní zahradě. Tato benzínová sekačka je vhodná pro velké zahrady do rozlohy 2 000 m2. Pohon kol s 1 převodovým stupněm umožňuje rychlé sečení.

Model STIHL RM 650 T zaujme kvalitním zpracováním a má vše, co očekáváte od skutečně univerzálního přístroje: odolný hliníkový kryt a spolehlivý motor se systémem snadného startování, utěsněná kuličková ložiska a integrované čisticí lišty i nůž typu „Multi“. Díky šířce záběru 48 cm a centrálnímu nastavení výšky sečení pracuje rychle a optimálně se přizpůsobí terénu. Při komplikovaných podmínkách vám pomůže volitelná sada Catching Kit pro zachytávání posekané trávy. Mulčování je u této sekačky možné také díky mulčovacímu klínu, který je součástí dodávky. Ergonomická pohodlná řídítka se super měkkým madlem zvyšují pohodlí při práci. Skládací sběrný koš o objemu 70 l umožňuje dlouhé intervaly sečení. Integrovaný indikátor stavu naplnění vám signalizuje, kdy je třeba vyprázdnit sběrný koš.

RM 650 T

Servis a tipy