24 640,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RM 650 T: Funkce 3v1 k sečení, mulčování a sběru

Benzínová sekačka STIHL RM 650 T je ideální pro efektivní sekání větších trávníků na vlastní zahradě. Tato benzínová sekačka je vhodná pro velké zahrady do rozlohy 2 000 m2. Pohon kol s 1 převodovým stupněm umožňuje rychlé sečení.

Model STIHL RM 650 T zaujme kvalitním zpracováním a má vše, co očekáváte od skutečně univerzálního přístroje: odolný hliníkový kryt a spolehlivý motor se systémem snadného startování, utěsněná kuličková ložiska a integrované čisticí lišty i nůž typu „Multi“. Díky šířce záběru 48 cm a centrálnímu nastavení výšky sečení pracuje rychle a optimálně se přizpůsobí terénu. Při komplikovaných podmínkách vám pomůže volitelná sada Catching Kit pro zachytávání posekané trávy. Mulčování je u této sekačky možné také díky mulčovacímu klínu, který je součástí dodávky. Ergonomická pohodlná řídítka se super měkkým madlem zvyšují pohodlí při práci. Skládací sběrný koš o objemu 70 l umožňuje dlouhé intervaly sečení. Integrovaný indikátor stavu naplnění vám signalizuje, kdy je třeba vyprázdnit sběrný koš.

RM 650 T

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
Pohon kol
POHON KOL

Technické údaje

Plocha trávníkudo 2000 m²
Šířka řezu48 cm
Výška řezu25 - 85 mm
Nastavení výšky sečení7-fach (zentral)
Objem koše na trávu70 l

Servis a tipy