24 640,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
Obraťte se na specializovaného prodejce STIHL
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RM 650 T: Funkce 3v1 k sečení, mulčování a sběru

Benzínová sekačka STIHL RM 650 T je ideální pro efektivní sekání větších trávníků na vlastní zahradě. Tato benzínová sekačka je vhodná pro velké zahrady do rozlohy 2 000 m2. Pohon kol s 1 převodovým stupněm umožňuje rychlé sečení.

Model STIHL RM 650 T zaujme kvalitním zpracováním a má vše, co očekáváte od skutečně univerzálního přístroje: odolný hliníkový kryt a spolehlivý motor se systémem snadného startování, utěsněná kuličková ložiska a integrované čisticí lišty i nůž typu „Multi“. Díky šířce záběru 48 cm a centrálnímu nastavení výšky sečení pracuje rychle a optimálně se přizpůsobí terénu. Při komplikovaných podmínkách vám pomůže volitelná sada Catching Kit pro zachytávání posekané trávy. Mulčování je u této sekačky možné také díky mulčovacímu klínu, který je součástí dodávky. Ergonomická pohodlná řídítka se super měkkým madlem zvyšují pohodlí při práci. Skládací sběrný koš o objemu 70 l umožňuje dlouhé intervaly sečení. Integrovaný indikátor stavu naplnění vám signalizuje, kdy je třeba vyprázdnit sběrný koš.

RM 650 T

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Centrání nastavování výšky sečení
Centrální nastavení výšky sečení
Smart Choke-Motor
Smart Choke-Motor
Pohon kol
Pohon kol

Technické údaje

Šířka záběru při sečení48 cm
Zdvihový objem173 cm³
Pracovní otáčky2800 U/min
Výška sečení25-85 mm
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA [dB(A)]2 dB(A) 1)

Servis a tipy