29 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RM 655 V: Funkce 3v1 k sečení, mulčování a sběru

Benzínovou sekačku STIHL RM 655 V využijete pro mimořádně efektivní sečení> velkých travnatých ploch a při údržbě zeleně, a to i za náročných podmínek, zejména v soukromém sektoru. Sekačka STIHL RM 655 V se záběrem 53 cm je speciálně navržena pro velké zahrady o rozloze až 2 500 m2.

Výkonnou benzinovou sekačku lze díky pohonu kol Vario přizpůsobit vašim osobním zvyklostem při sečení a vlastnostem trávníku. Díky tomu můžete plynule regulovat rychlost sečení a otáčky výkonného motoru zůstávají vždy stabilní, a to i při změně rychlosti. Vysoká kvalita dílenského zpracování a komfortní funkce umožňují rychlý a přesný průběh sečení. Nůž typu „Multi“ seká a mulčuje bez nutnosti výměny nožů a zajišťuje přesný výsledek sečení. Kromě toho je k dispozici centrální 7stupňové nastavení výšky sečení, kterou lze nastavit od 25 mm do 85 mm. Skládací, výškově nastavitelná pohodlná řídítka s velmi měkkým držadlem umožňují ergonomickou péči o trávník a snadnou manipulaci se sběrným košem o objemu 70 l. Ten signalizuje ideální čas pro vyprázdnění pomocí ukazatele stavu naplnění.

RM 655 V

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
Mulčovací funkce
FUNKCE MULČOVÁNÍ

Technické údaje

Šířka záběru při sečení53 cm
Zdvihový objem173 cm³
Zaručená hladina akustického výkonu LWAd [dB(A)]98 dB(A)
Pracovní otáčky2800 U/min
Výška sečení25-85 mm

Servis a tipy