29 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RM 655 V: Funkce 3v1 k sečení, mulčování a sběru

Benzínovou sekačku STIHL RM 655 V využijete pro mimořádně efektivní sečení> velkých travnatých ploch a při údržbě zeleně, a to i za náročných podmínek, zejména v soukromém sektoru. Sekačka STIHL RM 655 V se záběrem 53 cm je speciálně navržena pro velké zahrady o rozloze až 2 500 m2.

Výkonnou benzinovou sekačku lze díky pohonu kol Vario přizpůsobit vašim osobním zvyklostem při sečení a vlastnostem trávníku. Díky tomu můžete plynule regulovat rychlost sečení a otáčky výkonného motoru zůstávají vždy stabilní, a to i při změně rychlosti. Vysoká kvalita dílenského zpracování a komfortní funkce umožňují rychlý a přesný průběh sečení. Nůž typu „Multi“ seká a mulčuje bez nutnosti výměny nožů a zajišťuje přesný výsledek sečení. Kromě toho je k dispozici centrální 7stupňové nastavení výšky sečení, kterou lze nastavit od 25 mm do 85 mm. Skládací, výškově nastavitelná pohodlná řídítka s velmi měkkým držadlem umožňují ergonomickou péči o trávník a snadnou manipulaci se sběrným košem o objemu 70 l. Ten signalizuje ideální čas pro vyprázdnění pomocí ukazatele stavu naplnění.

RM 655 V

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ
CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
MOTOR SE SYSTÉMEM SNADNÉHO STARTOVÁNÍ
Mulčovací funkce
FUNKCE MULČOVÁNÍ

Technické údaje

Plocha trávníkuaž 2500 m²
Šířka záběru53 cm
Výška řezu25 - 85 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu70 l

Servis a tipy