10 590,00 Kč
9 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RMA 248: Snadné použití pro středně velké plochy

Obratná akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 se záběrem 46 cm je vhodná pro sekání středně velkých zahradních ploch na soukromých pozemcích. Akumulátorová sekačka vyžaduje při sečení jen minimální námahu, což vám umožní snižovat únavu při práci. K tomu přispívá i nízká hlučnost a minimalizované vibrace. Tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 je ideální pro všechny, kteří kladou důraz na efektivní práci v místech s přísnými hlukovými limity.

Sekačka STIHL RMA 248 s akumulátorovým pohonem je napájena akumulátorem ze systému STIHL AK. Trvale aktivní úsporný režim sekačky výrazně prodlužuje životnost akumulátoru. Praktické LED diody na akumulátoru vám také kdykoli zobrazí stav nabití pouhým stisknutím tlačítka, takže budete mít vždy přehled o tom, kolik energie v akumulátoru zbývá. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete snadno nastavit požadovanou výšku sečení v několika stupních. Její sběrný koš na trávu o objemu 55 l s ukazatelem stavu naplnění lze snadno vyprázdnit přes klapku na horní straně. Díky skládacímu držadlu můžete akumulátorovou sekačku uskladnit tak, že nezabere skoro žádné místo, a snadno ji přepravovat.

Náš přehled výdrže akumulátoru a doby nabíjení STIHL ukazuje, jak velkou travnatou plochu můžete posekat na jedno nabití akumulátoru a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

RMA 248

Technické údaje

Šířka záběru46 cm
Výška řezu25 - 75 mm
Nastavení výšky sečení7-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu55 l
Pohon--

Servis a tipy