6 700,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RME 339: Ergonomicky dokonalá a designově atraktivní sekačka pro malé plochy

Kompaktní a lehká elektrická sekačka STIHL RME 339 je ideální pro sečení na soukromých pozemcích v oblastech s přísnými hlukovými limity v blízkosti bytové zástavby. Se záběrem 37 cm zvládnete údržbu malých trávníků efektivně a rychle.

Jednoduchá a robustní konstrukce odolného polymerového krytu zajišťuje nízkou celkovou hmotnost elektrické sekačky STIHL RME 339. Díky tomu můžete sekat pohodlně a snadno. Požadovanou výšku trávníku můžete pohodlně nastavit pomocí centrálního nastavení výšky sečení v 5 krocích od 30 mm do 70 mm. Ukazatel naplnění skládacího sběrného koše na trávu o objemu 40 l vám vždy ukáže, kdy je správný čas jej vyprázdnit. Pro snadnou přepravu je přístroj vybaven praktickými madly pro přenášení. Odlehčení kabelu v tahu zajišťuje, že zástrčka se při natahování kabelu nedostane ven ze zásuvky. Výšku sklopného držadla sekačky lze nastavit, což umožňuje pohodlnou práci a úsporu místa při skladování.

Pokud chcete mulčovat, můžete si elektrickou sekačku STIHL RME 339 jednoduše přestavět na sekačku Multi™ pomocí kompatibilní mulčovací sady.

RME 339

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
CENTRÁLNÍ NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ PRO SEKAČKU NA...
Otevírací sběrný koš na trávu
SKLÁDACÍ KOŠ NA TRÁVU
Komfortní pohon kol
ODLEHČENÁ KOLA

Technické údaje

Sběrný koš na trávu40 l
Faktor nejistoty K (m/s²)0,41 m/s² 1)
Jmenovitý výkon1200 W
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA (dB[A])1 dB(A) 1)
Hmotnost14 kg

Servis a tipy