6 700,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Plocha trávníkuaž 500 m²
Šířka záběru37 cm
Nastavení výšky sečení5-stupňové (centrální)
Objem koše na trávu40 l
Pohon--

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RME 339: Ergonomicky dokonalá a designově atraktivní sekačka pro malé plochy

Kompaktní a lehká elektrická sekačka STIHL RME 339 je ideální pro sečení na soukromých pozemcích v oblastech s přísnými hlukovými limity v blízkosti bytové zástavby. Se záběrem 37 cm zvládnete údržbu malých trávníků efektivně a rychle.

Jednoduchá a robustní konstrukce odolného polymerového krytu zajišťuje nízkou celkovou hmotnost elektrické sekačky STIHL RME 339. Díky tomu můžete sekat pohodlně a snadno. Požadovanou výšku trávníku můžete pohodlně nastavit pomocí centrálního nastavení výšky sečení v 5 krocích od 30 mm do 70 mm. Ukazatel naplnění skládacího sběrného koše na trávu o objemu 40 l vám vždy ukáže, kdy je správný čas jej vyprázdnit. Pro snadnou přepravu je přístroj vybaven praktickými madly pro přenášení. Odlehčení kabelu v tahu zajišťuje, že zástrčka se při natahování kabelu nedostane ven ze zásuvky. Výšku sklopného držadla sekačky lze nastavit, což umožňuje pohodlnou práci a úsporu místa při skladování.

Pokud chcete mulčovat, můžete si elektrickou sekačku STIHL RME 339 jednoduše přestavět na sekačku Multi™ pomocí kompatibilní mulčovací sady.

RME 339

Servis a tipy