6 370,00 Kč
5 670,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RE 100 PLUS CONTROL: Robustní univerzál pro dům i jeho okolí

Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 100 PLUS CONTROL je vhodný pro efektivní úklid kolem domu. Elektrický vysokotlaký čistič RE 100 PLUS CONTROL od společnosti STIHL má funkci CONTROL s nastavením tlaku stisknutím tlačítka a LED displej přímo na vysokotlaké pistoli. Po navázání spojení mezi bezdrátovou jednotkou a vysokotlakým čističem můžete stisknutím tlačítka nastavit požadovaný tlak přímo na vysokotlaké pistoli. Zvolená úroveň tlaku se zobrazuje pomocí LED diody. Díky tomu můžete maximální tlak 150 barů přizpůsobit danému typu úklidu kolem domu a na zahradě i pro čištění vlastních vozidel. Pracovní tlak pro efektivní čištění vytváří robustní hliníkové vysokotlaké čerpadlo.

Různé trysky na STIHL RE 100 PLUS CONTROL umožňují efektivní čištění různých povrchů. Model STIHL RE 100 PLUS CONTROL je vybaven tryskou 3 v 1 na stříkací tyči. Prostým otočením můžete volit mezi rotační tryskou, plochou tryskou nebo tryskou na čisticí prostředky. Dodatečná montáž a demontáž jednotlivých trysek tak už není nutná. Tryska na čisticí prostředky umožňuje přidávat do proudu vody čisticí prostředek podle potřeby z integrované 500ml nádržky na čisticí prostředek.

Rychlospojka s ochranou proti kroucení na vysokotlaké pistoli zajišťuje, že se vysokotlaká hadice během čištění nekroutí. Integrovaný hadicový buben s vedením hadice umožňuje pohodlnou manipulaci a prostorově úsporné uložení 7 m dlouhé vysokotlaké hadice.

Parkovací poloha slouží k odkládání vysokotlaké trubice na vysokotlaký čistič během přestávky v práci nebo po skončení čištění. Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 100 PLUS CONTROL je vybaven madlem a integrovanými přepravními kolečky pro pohodlnou přepravu na další pracoviště.

Volitelné příslušenství k vysokotlakým čističům, jako je například sada pro čištění vozidel, vám umožní vyčistit i vaše vozidlo a přizpůsobit vysokotlaký čistič STIHL RE 100 PLUS CONTROL konkrétnímu typu úklidu.

RE 100 PLUS CONTROL

Technické údaje

Otáčky elektromotoru20000 ot/min
Pracovní tlak110 bar
Max. tlak150 bar 1)
Min. průtok vody350 l/h
Max. průtok vody450 l/h

Servis a tipy