8 080,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Pracovní tlak110 bar
Max. tlak150 bar 1)
Min. průtok vody380 l/h
Max. průtok vody430 l/h
Max. teplota přívodní vody40 °C

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RE 110: Kompaktní vysokotlaký čistič s tlakem 110bar


Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 110 je dobrou volbou pro privátní uživatele, kteří chtějí vyčistit zahradní nábytek, schody nebo terasy. Vysokotlaká hadice o délce 7 m zajišťuje optimální dosah. Maximální tlak 150 barů vytváří odolný indukční motor a robustní vysokotlaké čerpadlo vyrobené z hliníku. Spojka s ochranou proti kroucení na vysokotlaké pistoli zajišťuje, že se vysokotlaká hadice během čištění nekroutí.


Na vysokotlakém čističi RE 110 od společnosti STIHL můžete použít dvě standardní trysky. Rotační tryska vytváří silný bodový proud. Na choulostivější povrchy můžete použít nastavitelnou plochou trysku. Otočnou stříkací trubku a vysokotlakou hadici můžete snadno a rychle připojit k přístroji STIHL RE 110 pomocí rychlospojky. V případě odolných nečistot můžete na stříkací trubku připojit dodanou sadu pro rozprašování čisticího prostředku a přidávat čisticí prostředek přímo do proudu vody.


Parkovací poloha na přístroji STIHL RE 110 umožňuje snadné odkládání vysokotlaké trubky během přestávky při práci. V boční výklopné přihrádce s integrovaným úložným prostorem pro trysky a síťový kabel lze trysky a síťový kabel uložit přímo na vysokotlaký čistič STIHL RE 110 a zajistit tak jejich ochranu. Hliníková teleskopická rukojeť, madlo a integrovaná přepravní kolečka usnadňují přepravu čističe STIHL RE 110.


S volitelným příslušenstvím pro vysokotlaké čističe, jako je např. sada pro čištění vozidel STIHL, jsou možnosti využití čističe STIHL RE 110 skutečně velmi široké.


RE 110

Servis a tipy