10 330,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RE 120: Silný vysokotlaký čistič s tlakem 125bar

Jako privátní uživatel můžete elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 120 použít například k čištění znečištěných schodů, teras nebo zahradního nábytku. Odolný indukční motor a robustní hliníkové vysokotlaké čerpadlo vytvářejí maximální tlak 160 barů. Velmi dlouhá stříkací trubice umožňuje pohodlnou práci ve vzpřímené poloze. Vysokotlaká hadice o délce 8 m vám také zajistí optimální dosah. Rychlospojka s ochranou proti kroucení na komfortní vysokotlaké pistoli s příjemným měkčeným povrchem zabraňuje nadměrnému kroucení hadice během používání.

Na vysokotlakém čističi RE 120 od společnosti STIHL můžete v závislosti na konkrétním typu čištění použít dvě standardní trysky. S rotační tryskou dosáhnete silného bodového proudu. Na choulostivější povrchy můžete použít nastavitelnou plochou trysku. Trysky na stříkací trubici lze vyměnit snadno a rychle. V případě odolných nečistot můžete také připojit standardní sadu pro rozprašování čisticího prostředku a přidat do proudu vody navíc i čisticí prostředek.

Trysky a síťový kabel můžete uložit do boční výklopné přihrádky s integrovaným úložným prostorem pro trysky a síťový kabel přímo na vysokotlakém čističi STIHL RE 120. Hliníková teleskopická rukojeť, přídavné madlo a integrovaná přepravní kolečka ulehčují přepravu mobilního vysokotlakého čističe STIHL RE 120.

Volitelné příslušenství k vysokotlakým čističům, například rotační mycí kartáč, umožňuje používat čistič STIHL RE 120 k různým úklidovým pracím.

RE 120

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Aplikační sada s dávkovacím systémem
SADA PRO ROZPRAŠOVÁNÍ MYCÍCH PROSTŘEDKŮ
ROTAČNÍ TRYSKA
ROTAČNÍ TRYSKA
Vysokotlaké čerpadlo
Vysokotlaké čerpadlo

Technické údaje

Hmotnost20 kg
Pracovní tlak125 bar
Max. tlak160 bar 1)
Délka vysokotlaké hadiceDN6 - 8 m
Min. dodávka vody400 l/h

Servis a tipy