13 110,00 Kč
11 710,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Pracovní tlak135 bar
Max. tlak170 bar 1)
Min. průtok vody420 l/h
Max. průtok vody500 l/h
Max. teplota přívodní vody40 °C

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

RE 130 PLUS: Nejvyšší model s navíjecím bubnem

S vysokotlakým čističem STIHL RE 130 PLUS můžete i jako neprofesionál dosáhnout vysokého čisticího výkonu při čištění terasy, schodů nebo zahradního nábytku. Pro účinné čištění vytváří odolný indukční motor a vysokotlaké čerpadlo z hliníku maximální tlak 170 barů. Model RE 130 PLUS od společnosti STIHL má dlouhou stříkací trubku, která umožňuje pohodlnou práci i ve vzpřímené poloze, a 9 m dlouhou vysokotlakou hadici s ocelovým opletem. Rychlospojka s ochranou proti kroucení na vysokotlaké pistoli s měkčenou rukojetí zabraňuje kroucení hadice během používání.

Díky parkovací poloze můžete stříkací trubku během přestávky v práci odložit přímo na přístroji STIHL RE 130 PLUS. V boční výklopné přihrádce s integrovaným úložným prostorem pro trysky a síťový kabel můžete trysky a síťový kabel uložit na chráněném místě. Pohodlnou přepravu vysokotlakého čističe STIHL RE 130 PLUS zabezpečuje hliníková teleskopická rukojeť, madlo a integrovaná přepravní kolečka. Díky integrovanému hadicovému bubnu s hliníkovým vedením hadice lze vysokotlakou hadici uložit přímo na přístroji a ušetřit tak místo.

Volitelné příslušenství, jako je čistič ploch STIHL RA 90, umožňuje používat elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 130 PLUS v nejrůznějších situacích.

RE 130 PLUS

Servis a tipy