18 680,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RE 150 PLUS: Elektrický vysokotlaký čistič pro efektivní čištění s maximálním pohodlím

Elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 150 Plus je dobrou volbou pro náročné privátní uživatele pro čištění ploch kolem domu, například teras. Komerční uživatelé jej mohou používat také k efektivnímu a pohodlnému čištění podlah v halách, strojů nebo vozidel. Maximální tlak 180 barů vytváří vysokotlaké čerpadlo s mosaznou hlavou a pístem z nerezové oceli. 12 m dlouhá vysokotlaká hadice s ocelovým opletem je velmi robustní a ohebná. Tato hadice zajišťuje velký pracovní dosah. Rychlospojka umožňuje snadné připojení hadice k přístroji STIHL RE 150 PLUS. Komfortní vysokotlaká pistole s měkkou rukojetí je navíc vybavena rychlospojkou s ochranou proti kroucení, takže se hadice během čištění nekroutí.

K odstranění odolných nečistot ze stabilních povrchů můžete použít rotační trysku, která vytváří silný bodový proud. Pro náchylnější povrchy je vhodná nastavitelná plochá tryska. 2 standardní trysky na otočné stříkací trubce lze snadno vyměnit. Další čisticí prostředek můžete do vodního proudu přidávat z průhledné nádržky na čisticí prostředek s dávkovacím systémem. V závislosti na konkrétním typu čištění lze pomocí regulátoru tlaku a průtoku na přístroji STIHL RE 150 PLUS nastavit také pracovní tlak a množství vody. Nastavený tlak můžete vždy sledovat na integrovaném manometru.

Teleskopická rukojeť, madlo a integrovaný podvozek umožňují pohodlnou přepravu čističe STIHL RE 150 PLUS na další místo použití. Hadicový buben s vedením hadice umožňuje snadnou manipulaci s vysokotlakou hadicí a její uskladnění. Po skončení úklidu můžete trysky bezpečně uložit do integrované přihrádky a síťový kabel navinout přímo na 2 kabelové háčky na přístroji.

Volitelné příslušenství k vysokotlakým čističům, například čistič ploch STIHL RA 110, umožňuje používat přístroj STIHL RE 150 PLUS pro různé čisticí práce.

RE 150 PLUS

Technické údaje

Pracovní tlak140 bar
Max. tlak180 bar 1)
Min. průtok vody540 l/h
Max. průtok vody612 l/h
Max. teplota přívodní vody60 °C

Servis a tipy