20 710,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

RE 170 PLUS: Elektrický vysokotlaký čistič pro výkonné čištění s maximálním pohodlím

Pro náročné majitele domů je elektrický vysokotlaký čistič STIHL RE 170 PLUS skvělou volbou, zvláště pak, pokud jde o úklid kolem domu, například na terase. Komerční uživatelé mohou použít STIHL RE 170 PLUS pro efektivní čištění v dílnách, halách nebo pro čištění strojů. Vysokotlaké čerpadlo s mosaznou hlavou a keramickým pístem vytváří maximální tlak 180 barů. Díky 12 m dlouhé vysokotlaké hadici s ocelovým opletem máte při úklidu k dispozici optimální pracovní dosah. Pomocí rychlospojky můžete hadici snadno připojit k čističi STIHL RE 170 PLUS. Rychlospojka s ochranou proti kroucení na komfortní vysokotlaké pistoli s měkkou rukojetí zabraňuje kroucení hadice během čištění.

Vysokotlaký čistič RE 170 PLUS od společnosti STIHL je standardně dodáván se 2 tryskami. S rotační tryskou můžete odstraňovat odolné nečistoty na površích, které nejsou náchylné na poškození, pomocí silného bodového proudu. Nastavitelná plochá tryska je vhodná pro náchylnější povrchy. 2 standardní trysky na otočné stříkací trubce lze rychle a snadno vyměnit. Další čisticí prostředek můžete do vodního proudu přidávat z průhledné nádržky na čisticí prostředek s dávkovacím systémem. Pracovní tlak a množství vody lze také přizpůsobit konkrétnímu typu čištění prostřednictvím regulace tlaku a množství vody na přístroji STIHL RE 170 PLUS. Díky integrovanému manometru máte nastavený tlak vždy na očích.

Pro pohodlnou přepravu vysokotlakého čističe je model STIHL RE 170 PLUS vybaven teleskopickou rukojetí, madlem a integrovaným podvozkem. Síťový kabel můžete navinout na kabelové háčky a trysky bezpečně uložit do integrované přihrádky. Pro snadnou manipulaci s vysokotlakou hadicí a její skladování je v modelu RE 170 PLUS integrován také hadicový buben s vedením hadice.

S volitelným příslušenstvím pro vysokotlaké čističe, například se zpětnou klapkou STIHL, můžete přístroj STIHL RE 170 PLUS využít i při specifických typech čištění.

RE 170 PLUS

Technické údaje

Pracovní tlak150 bar
Max. tlak180 bar 1)
Min. průtok vody570 l/h
Max. průtok vody648 l/h
Max. teplota přívodní vody60 °C

Servis a tipy